آموزش محو کردن پس‌زمینه در تماس‌های فیس‌تایم

23
تیر 1401
زمان تقریبی مطالعه این مطلب حدود 3 دقیقه
0 نظر 761 بازدید

آموزش محو کردن پس‌زمینه در تماس‌های فیس‌تایم

در آی او اس 15 و هنگام تماس ویدیویی با فیس‌تایم، می‌توانید پس‌زمینه را محو کنید. برای آشنایی با انجام این کار با سافت مک همراه باشید.

-----

 

آی او اس 15 نوآوری‌های زیادی را برای آیفون به ارمغان آورده است. از جمله اینکه، اکنون می‌توانید پس‌زمینه تصویر خود را در فیس‌تایم محو کنید تا بتوانید نامرتب بودن اتاق خود را در حین تماس‌های ویدیویی پنهان کنید.

با توجه به اینکه بسیاری از ما هنوز در خانه و از راه دور کار می‌کنیم، اغلب در طول تماس‌های ویدیویی احساس می‌کنیم که باید محیط زندگی خود را از دید همکاران خود پنهان کنیم. در حالی که محو کردن پس‌زمینه با سرویس‌هایی مانند Microsoft Teams و Zoom نسبتاً آسان بود، اما کاربران فیس‌تایم در مضیقه قرار داشتند زیرا چنین امکانی تا این زمان وجود نداشت.

اکنون، اگر شما آی او اس 15 را بر روی آیفون خود (و آیپد او اس 15 را بر روی آیپد خود) نصب کنید، امکان محو کردن پس‌زمینه در تماس‌های ویدیویی وجود خواهد داشت.

با این حال، متأسفانه همه‌ی آیفون‌هایی که آی او اس 15 را اجرا می‌کنند، نمی‌توانند پس‌زمینه را در فیس‌تایم محو کنند. برای اینکه بتوانید این ویژگی‌ها را اجرا کنید، آیفون به Portrait Mode for Videos (حالت پرتره برای ویدیوها) و حداقل تراشه A12 اپل نیاز دارد. بنابراین، این ویژگی در تمام مدل‌های آیفون XR در دسترس است (آیفون SE 2 نیز می‌تواند از این ویژگی استفاده کند).

 

روش محو کردن پس‌زمینه در فیس‌تایم

  1. برنامه FaceTime را در آیفون خود باز کنید.
  2. با مخاطب مورد نظر خود تماس بگیرید.
  3. بر روی عکس خود در پایین سمت چپ ضربه بزنید تا بزرگ شود.
  4. بر روی آیکون سمت راست تصویر خود که شبیه یک فرد در یک قاب است ضربه بزنید.

آموزش محو کردن پس‌زمینه در تماس‌های فیس‌تایم

  1. با این کار حالت پرتره فعال می‌شود. متأسفانه، درجه محو شدگی قابل تنظیم نیست (و صادقانه بگویم، واقعاً به اندازه کافی تار نمی‌شود!)

همچنین، در صورتی که مک او اس مانتری را بر روی مک خود نصب کرده باشید، امکان محو کردن پس‌زمینه در تماس‌های فیس‌تایم در مک نیز در دسترس شما خواهد بود.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد فیس‌تایم، می‌توانید از مجموعه مقالات زیر استفاده کنید:

روش استفاده از فیس‌تایم در مک

روش استفاده از فیس‌تایم در آیفون و آیپد

روش ضبط یک تماس فیس‌تایم در آیفون و مک

آموزش بلاک و آنبلاک کردن افراد در فیس‌تایم

آموزش رفع مشکل وقفه در تماس‌های فیس‌تایم

روش برقراری تماس گروهی فیس‌تایم

آموزش برنامه‌ریزی یک تماس فیس‌تایم در آیفون، آیپد و مک

 

 

پیشنهاد هوش مصنوعی

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

تیم کوک مدیر عامل اپل
به ندرت پیش می‌آید که یک نفر بتواند تاریخ را رقم بزند؛ اما به این فکر کنید که اگر این اتفاق بیفتد چه خواهد شد. این اتفاق می‌تواند برای شما رخ دهد. این اتفاق باید برای شما رخ دهد.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘