دانلود بازی HEROish نسخه : 1.2.3 برای مک

نسخه : 1.2.3

RPG استراتژی/اکشن. با یکی از شش قهرمان HERO-ish صفوف دشمن را شکست دهید. نیروهای خود را جمع آوری کنید و جادوهای قدرتمندی را برای جنگ در سه کمپین مختلف تجهیز کنید. سپس در نبردهای رقابتی سریع 1v1 یا 2v2 به رتبه های PvP صعود کنید.

قهرمان… یا شرور؟
به عنوان یکی از شش قهرمان قهرمان از جناح های امپریال، نفرین شده یا وحشی بازی کنید، همه با توانایی ها و سبک های بازی منحصر به فرد.

در کنار مینیون های خود بجنگید
انبوهی از اسکلت ها، قاتل های وحشی، یا روحانیون شفابخش را احضار کنید. از بین ده ها نوع مینیون برای مبارزه در کنار خود انتخاب کنید، که بسیاری از آنها دارای توانایی های ویژه هستند. انتخاب مینیون هایی که به خوبی با هم کار می کنند، کلید پیروزی است.

سه کمپین منحصر به فرد را کاوش کنید
در یک داستان حماسی شرکت کنید که در سه کمپین آشکار می شود. نقشه را کاوش کنید، مینیون های جدید را جمع آوری کنید، سطح خود را ارتقا دهید و عرشه خود را ارتقا دهید.

ممکن است، جادو و شیطنت
یک طلسم به موقع می تواند جریان نبرد را تغییر دهد. از مانا خود عاقلانه استفاده کنید تا حملات ویرانگر، هاله های قدرتمند یا تله های فریبنده را از بین ببرید.

 

اگر بازی اجرا نشد کد زیر را وارد ترمینال کنید: 

xattr -cr /Applications/HEROish.app && codesign --force --deep --sign - /Applications/HEROish.app

 


  • Miscellaneous bug fixes and improvements

  • macOS 11.0 به بعد

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

تیم کوک مدیر عامل اپل
ما باید اطمینان حاصل کنیم که در اپل، ما وفادار به تمرکز باشیم، تمرکزی لیزری! ما می‌دانیم که تنها چند بار می‌توانیم کارهای عالی انجام دهیم، تنها بر روی چند محصول.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘