دانلود بازی Metro: Last Light Redux نسخه : 1.0 برای مک

نسخه : 1.0

سال 2034 است. در زیر ویرانه‌های مسکوی پسا آخرالزمانی، در تونل‌های مترو، بقایای بشر در محاصره تهدیدات مرگبار از بیرون و داخل قرار دارند. جهش‌یافته‌ها دخمه‌ها را در زیر سطح متروک دنبال می‌کنند و در میان آسمان‌های مسموم بالا شکار می‌کنند.

اما به جای اینکه یکپارچه بایستند، شهرهای ایستگاه مترو درگیر مبارزه برای قدرت نهایی هستند، دستگاهی که روز قیامت از خزانه‌های نظامی D6 گرفته شده است. جنگ داخلی در حال تکان است که می‌تواند بشریت را برای همیشه از روی زمین محو کند. به عنوان آرتیوم، که بار گناه را به دوش می‌کشد اما امید رانده می‌شود، کلید بقای ما را در دست دارید – آخرین نور در تاریک‌ترین ساعت ما…

بررسی اجمالی بازی:

Metro: Last Light Redux نسخه قطعی فیلم تحسین شده «Metro: Last Light» است که در جدیدترین و بهترین نسخه موتور 4A برای نسل بعدی بازسازی شده است. تازه واردان این شانس را خواهند داشت که یکی از بهترین شوترهای داستان محور را تجربه کنند. تمام دوران؛ یک ماجراجویی حماسی که ترکیبی از وحشت بقا، اکتشاف و مبارزه تاکتیکی و مخفی کاری است.

این نسخه قطعی همچنین شامل تمام DLC‌های منتشر شده قبلی است و 10 ساعت محتوای تک نفره جایزه را به کمپین بزرگ انفرادی اضافه می‌کند. طرفداران بازی اصلی متوجه ویژگی‌های جدید و بهبودهای گیم‌پلی می‌شوند، از جمله انیمیشن‌های جدید غوغا، امکان بررسی لوازم ساعت و مهمات خود و انیمیشن‌های جدید پخش کننده تمام بدن.

و کسانی که از گیم‌پلی ترسناک‌تر بقای پیش درآمد فرقه‌ای «Metro 2033» استقبال می‌کردند، به لطف معرفی دو سبک بازی منحصربه‌فرد - Survival و Spartan، راهی جدید برای تجربه این کمپین پیدا می‌کنند. اولی Last light را از یک تجربه مبارزه با مخفی کاری اکشن‌تر به یک مبارزه پرحاشیه و آهسته برای بقا تبدیل می‌کند. Metro: Last Light Redux با حالت افسانه‌ای Ranger برای ارائه لایه‌ای از چالش و غوطه‌ور شدن، ساعت‌ها گیم‌پلی AAA را با قیمتی باورنکردنی ارائه می‌کند.

ویژگی‌های بازی

در متروی مسکو غوطه ور شوید - شاهد جان بخشیدن به یکی از جوی‌ترین دنیاها در بازی باشید که با جلوه‌های بصری خیره کننده نسل بعدی با 60FPS با وحشت آخرالزمان روسیه جان تازه‌ای گرفته است - ماسک گاز خود و زرادخانه‌ای از تسلیحات دست ساز را با تهدید تجهیز کنید. از جهش یافته‌های مرگبار، دشمنان انسان و خود محیط وحشتناک
بازسازی و بازسازی شده برای نسل بعدی - با تمام محتوای DLC قبلی، حالت‌ها و ویژگی‌های جدید و بهبودهای زیادی در گیم پلی، این نسخه قطعی از کلاسیک تحسین شده منتقدان است که طرفداران و تازه واردان به طور یکسان از آن لذت خواهند برد.
دو سبک بازی منحصر به فرد: «Spartan» و «Survival» - به بازی به عنوان یک Survival Horror با سوختن آهسته نگاه کنید یا با مهارت‌های رزمی یک تکاور اسپارتان در این دو حالت منحصر به فرد، با آن مقابله کنید.
حالت افسانه‌ای رنجر برمی‌گردد - آیا جرأت می‌کنید حالت ترسناک رنجر را بازی کنید؟ بدون HUD، UI، مبارزات مرگبارتر و منابع محدود ترکیبی برای ایجاد تجربه همهجانبه نهایی

 

 

 این بازی بر روی macOS Ventura و مک‌های M1 و M2  تست شده است.


  • این نسخه اولین نسخه از این بازی میباشد.

 

در صورت دریافت خطای Cannot be openned... برنامه Terminal را باز کنید و دستور chmod -R 777 را وارد کنید یک space یا فاصله زده و آدرس فایل برنامه را وارد کنید یا آیکون برنامه را بکشید 

  • macOS 10.15 به بعد
  • پشتیبانی از پردازنده Apple Silicon یا Intel 

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

استیو جابز (استیون پال جابز) بنیانگذار اپل
باور کنید که ما همه محدود به چیزی نیستیم، تنها به ما خودمان محدود می‌شویم.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘