دانلود بازی Helskate نسخه : 02.29.2024 برای مک

نسخه : 02.29.2024
Helskate یک بازی اکشن اسکیت‌بورد روگلایک است. تکنیک خود را تیز کنید، ترفندها و زنجیره‌های کمبو انجام دهید تا حملات خود را قوی‌تر کرده و هیولاهای Wertheim را نابود کنید. انواع سلاح‌ها و تجهیزات را ترکیب و ارتقاء دهید تا با سبک بازی خود سازگار شوید، بجنگید، بمیرید و دوباره و دوباره به این هزارتوی جهنمی بازگردید!
 
در Wertheim اسکیت کنید
با اسکیت خود از میان Wertheim عبور کنید و با استفاده از اسکیت سبک کلاسیک آرکید، راه خود را از میان هزارتوی جهنمی بسازید.
 
بجنگید، بمیرید، ارتقاء دهید، تکرار کنید
انواع سلاح‌ها، تجهیزات و کاست‌ها را برای ایجاد مهمات قدرتمند و منحصر به فرد در هر دویدن ترکیب کنید. تتوها را برای بهبود دائمی توانایی‌های خود اعمال کنید و بر دشمنان خود برتری پیدا کنید.
 
شمشیری را با احتمال الکتریکی کردن تکان دهید؟ انفجاری از آتش را آزاد کنید که دشمنان را هنگام پرش به آتش بکشد؟ شوریکن‌های کشنده‌ای را با احتمال مسموم کردن پرتاب کنید در حالی که از میان دشمنان عبور می‌کنید تا بارهای انفجاری روی آن‌ها قرار دهید؟ انتخاب با شماست!
نبرد اسکیت‌بورد
کمبوهای بزرگ، اولی‌ها، کیک‌فلیپ‌ها و ترفندهای شگفت‌انگیز دیگر را انجام دهید تا حملات خود را قدرتمند کرده و توانایی‌ها و تقویت‌کننده‌های منحصر به فردی برای شکست دادن هیولاهایی که در انتظار شما هستند در این بازی اکشن اسکیت‌بورد سریع روگلایک به دست آورید!
 
با خدایان اسکیت مبارزه کنید
از همه چیز در انبار خود استفاده کنید تا با خدایان اسکیت مبارزه کنید. به چالش خدای رمپ عمودی پاسخ دهید و راه خود را به سمت خدای باستانی کاتانیا بسازید تا نقاط ضعف او را ضربه بزنید.

  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

  • سیستم عامل: MacOS 10.13
  • پردازنده: CPU چهار هسته‌ای 2.8 GHz
  • حافظه: 8 GB RAM
  • گرافیک: 2GB حافظه اختصاصی
  • ذخیره‌سازی: 25 GB فضای خالی موجود

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

استیو جابز (استیون پال جابز) بنیانگذار اپل
ما افرادی را استخدام می‌کنیم که می‌خواهند بهترین چیزها را در جهان بسازند.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘