دانلود بازی Cut the Rope نسخه : 1.5.0 برای مک

نسخه : 1.5.0
آیا آماده هستید تا به سرزمین‌های ناشناخته همراه با Om Nom و Kus Nom دوست‌داشتنی بروید؟ این ماجراجویی هیجان‌انگیز با یک نقشه قدیمی و کشف‌های بزرگی که شما را به سوی خود می‌خوانند، آغاز می‌شود. سپس، شما سه نفر از مکان‌های باورنکردنی با پازل‌های چالش‌برانگیز عبور خواهید کرد! همه آن‌ها را حل کنید تا انواع جدیدی از Nyummy را پیدا کنید و به یک کاشف بزرگ تبدیل شوید.
 
برای کسانی که بازی‌های مبتنی بر فیزیک را دوست دارند اینجا تمام مکانیک‌های مورد علاقه شما از Cut the Rope به همراه بسیاری از مکانیک‌های جدید که قطعاً دوست خواهید داشت، پیدا خواهید کرد!
 
برای کسانی که ماجراجویی را دوست دارند مکان‌های هیجان‌انگیز و سطوح منحصر به فرد، مغز شما را به چالش خواهند کشید اگر می‌خواهید تا جای ممکن ستاره‌های بیشتری جمع‌آوری کنید!
 
برای کسانی که هیولاها را دوست دارند Om Nom، دوست‌داشتنی‌ترین هیولای دنیا است، یک رقیب دیگر برای این عنوان Kus Nom و بسیاری از Yummies دوست‌داشتنی است!
 
این فصل جدید از سری Cut the Rope شما را به دنیایی پرجنب و جوش و هیجان‌انگیز می‌برد. وقایع به دور Kus Nyam می‌چرخد که باید به Om Nyam بازگردانده شود. اما چگونه این کار را انجام دهید؟ اشیاء از سطوح به شما کمک خواهند کرد. اگر بتوانید دریابید چگونه از آن‌ها استفاده کنید. سعی کنید حدس بزنید! امروز یک ماجراجویی نفس‌گیر را آغاز کنید!

  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

  • macOS 11.0 به بعد

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

تیم کوک مدیر عامل اپل
برنده شدن هرگز به معنای بهترین بودن نیست.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘