سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود بازی Punk Wars برای مک

نسخه : 1.1.0

سال‌ها می‌گذرد و یک چرخه دیگر به پایان می‌رسد. تمدن ما به خاطر حرص و طمع و خودخواهی ما از هم پاشیده است. اکنون می‌دانیم که برای جلوگیری از تکرار همان اشتباهات، باید متحد باشیم… و پرچم ما پرچمی است که بشریت می‌تواند دوباره در زیر آن رشد کند. فن آوری، فلسفه و روش زندگی ما آنهایی هستند که می‌توانند در نهایت خوشبختی را برای جهان به ارمغان بیاورند… فقط باید چند رهبر سرسخت را متقاعد کنیم…

punk wars یک بازی استراتژی مبارزه‌ای و تاکتیکی است که از عناوین کلاسیک نوبتی 4X الهام گرفته است. داستان در دنیایی پسا آخرالزمانی می‌گذرد، که در آن ویرانه‌های یک ابرشهر زمانی قدرتمند، عرصه‌ای برای مبارزه مرگبار بین چهار شرکت تازه ظهور کرده است، که تلاش می‌کنند هم برای تکنولوژی منحصر به فرد و هم فلسفه زندگی خود تسلط پیدا کنند.

رهبر قدرتمند استیمپانک مسیانی، دیزلپانک تندرو، استیل پانک نظامی یا اتومپانک تکنوکراتیک شوید. خرابه‌های تمدن گذشته را کاوش کنید، جایی که منابع کمیاب و خطرات بسیار رایج است. زیرساخت و فناوری خود را توسعه دهید که پیروزی شما را تضمین کند. با استفاده از مهارت‌ها و واحدهای متمایز هر گروه، یک استراتژی برنده و یک سبک بازی ایجاد کنید.

اما قبل از اینکه این اتفاق بیفتد، باید برای کاوش در سرزمین بایر و با شکوه زمانی پر از عشایر متخاصم قدم بردارید. آب و سایر منابع حیاتی را بیابید، آنها را استخراج کنید و از آنها برای توسعه زیرساخت‌های علمی، صنعتی و نظامی خود به خوبی استفاده کنید. قلمرو خود را رشد داده و گسترش دهید، زنجیره‌های تامین پیشرفته و بی‌خطا ایجاد کنید که در آن واحدهای منفرد به یکدیگر متکی هستند و مانند یک موجود زنده با هم کار می‌کنند.

رشد کنید و بر جمعیت خود حکمرانی کنید، رفاه آن را به دقت زیر نظر داشته باشید و محتوای آن را حفظ کنید. تا جایی که می‌توانید از قبل برنامه ریزی کنید، اما برای زمانی که یک رویداد تصادفی رخ می‌دهد، فضایی برای خود بگذارید. و در نهایت از واحدهای آموزش دیده و توسعه یافته خود به خوبی استفاده کنید و در نبردهای چالش برانگیز و نوبتی شرکت کنید که تفکر تاکتیکی شما را در معرض آزمایش قرار می‌دهد.


  • برای مشاهده لیست تغییرات اینجا کلیک کنید.

  • macOS 10.15 به بعد
  • پردازنده 64bit

ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

تیم کوک
بسیار کم پیش می‌آید که شخصی از بدو تولد بینش درونی داشته باشد. این احساس با گذشت زمان قوی و قوی‌تر خواهد شد. بزرگ‌ترین چالش انسان‌ها این است که یاد بگیرند به این احساس گوش بدهند و طبق غریزه عمل کنند.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
SPACE^