نحوه زمان‌بندی پیام‌ها در iOS 18 با استفاده از 'Send Later'

2
تیر 1403
زمان تقریبی مطالعه این مطلب حدود 3 دقیقه
0 نظر 60 بازدید

آپدیت جدید iOS 18 اپل ویژگی‌های جدیدی از جمله زمان‌بندی پیام‌ها را به همراه دارد. در اینجا نحوه استفاده از 'Send Later' را توضیح می‌دهیم. زمان‌بندی پیام‌ها می‌تواند برای بسیاری از کاربران مفید باشد. چه برای ارتباطات کاری، یادآوری‌های شخصی، یا ارتباط با عزیزان در زمان مناسب، ویژگی 'Send Later' راحتی و کارایی را افزایش می‌دهد.

پیام زمان بندی شده آیفون

برای مثال، کسب و کارها می‌توانند از این ویژگی برای ارسال یادآوری‌ها به مشتریان یا همکاران در زمان‌های مناسب استفاده کنند. همچنین افراد می‌توانند پیام‌های تبریک تولد را زمان‌بندی کرده یا با دوستان و خانواده در مناطق زمانی مختلف ارتباط برقرار کنند.

با iOS 18، اپل این ویژگی را به طور مستقیم در برنامه Messages ادغام کرده است، که آن را قابل دسترس و آسان برای استفاده می‌کند. شما می‌توانید از ویژگی 'Send Later' در چت‌های یک به یک و همچنین در چت‌های گروهی استفاده کنید.

نحوه زمان‌بندی پیام‌ها در iOS 18

استفاده از یک آیفون برای زمان‌بندی پیام‌ها نسبت به استفاده از مک یا حتی آیپد قابل اعتمادتر است. در مک، اگر دستگاه در حالت خواب باشد، پیام در زمان تعیین شده ارسال نمی‌شود.

این می‌تواند باعث تأخیر یا از دست رفتن ارتباطات شود که برای پیام‌های حساس به زمان مشکل‌ساز است. در حالی که یک آیفون معمولاً روشن و به شبکه متصل است، اطمینان حاصل می‌شود که پیام‌های زمان‌بندی شده دقیقاً در زمان تعیین شده بدون هیچ‌گونه وقفه‌ای ارسال می‌شوند.

مهم است که توجه داشته باشید که ویژگی 'Send Later' در حال حاضر محدود به کاربران iMessage است، به این معنی که فقط با افرادی که آیفون دارند کار می‌کند. زمان‌بندی پیام‌ها به کاربران اندروید از طریق SMS در حال حاضر امکان‌پذیر نیست.

استفاده از 'Send Later'

با این حال، این احتمال وجود دارد که در آینده اپل پروتکل RCS را اضافه کند که تجربه‌ای مشابه iMessage را در هنگام ارسال پیام به کاربران اندروید فراهم می‌کند.

در اینجا نحوه شروع به زمان‌بندی پیام‌ها با استفاده از یک آیفون با iOS 18 را مشاهده می‌کنید:

  1. برنامه Messages را باز کنید.
  2. پیام خود را بنویسید.
  3. دکمه دایره‌ای به‌علاوه را بزنید و سپس گزینه More را انتخاب کنید.
  4. بعد، گزینه Send Later را انتخاب کنید و زمان ارسال پیام را انتخاب کنید.
  5. همچنین می‌توانید ابتدا روی Send Later بزنید و سپس پیام را بنویسید.

ارسال پیام زمان بندی شده در آیفون

به طور پیش‌فرض، ویژگی "Send Later" در iOS 18 زیر گزینه‌های "More" در برنامه Messages قرار دارد. با این حال، اگر به طور مکرر از این ویژگی استفاده می‌کنید، می‌توانید به راحتی آن را به صفحه اول بکشید تا سریع‌تر به آن دسترسی پیدا کنید.

ویژگی زمان‌بندی پیام‌ها در iOS 18 یک ابزار قدرتمند است که بهره‌وری را افزایش می‌دهد و ارتباطات به موقع را تضمین می‌کند. با استفاده از Send Later، می‌توانید از این ویژگی به طور کامل بهره ببرید و در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود پیشرو باشید.

 

پیشنهاد هوش مصنوعی

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

تیم کوک مدیر عامل اپل
در دنیای امروز انتخاب بین «خوب عمل کردن» و «عالی عمل کردن» اشتباه‌ترین کار ممکن است.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘