دانلود برنامه مک

دانلود برنامه Initiator Pro نسخه : 1.1.2 برای مک

نسخه : 1.1.2

Initiator Pro نام برنامه کوچک و ساده‌ای است که به عنوان یک OCR (تشخیص نوع اپتیکال) برای macOS عمل می‌کند و هر متنی که روی صفحه نمایش مک شما وجود دارد را استخراج و تشخیص می‌دهد. علاوه بر این، می‌تواند فایل‌های تصویری را به متن قابل ویرایش تبدیل کند.

این برنامه در نوار منویی قرار دارد و همواره در دسترس است. با استفاده از این برنامه، می‌توانید متن را از تصاویر، اسناد اسکن شده یا حتی ویدیوها استخراج کنید.

اگر تاکنون از برنامه‌های داخلی گرفتن تصویر صفحه نمایش مک یا هر برنامه دیگری استفاده کرده‌اید، با این برنامه مشکلی ندارید. کافی است قسمتی از تصویر، عکس، سند یا هرچیز دیگری را با موس انتخاب کرده و این برنامه متن موجود در آن قسمت را استخراج و به کلیپ‌بورد یا یک پنجره کوچک نمایش می‌دهد.

اگر تصاویر شامل متن باشند، می‌توانید آنها را به فایل‌های متنی قابل ویرایش تبدیل کرده و آنها را کپی کنید. همچنین می‌توانید قسمتی از تصویر را به عنوان یک فایل تصویری ذخیره کنید.

این برنامه همچنین از تشخیص متن در فایل‌های PNG، JPG، JPEG، BMP، TIFF و PSD پشتیبانی می‌کند و آنها را به متن ساده تبدیل می‌کند. تمامی تبدیل‌ها و تصاویر صفحه نمایش فقط در دستگاه شما انجام می‌شوند و هیچ اطلاعاتی به سرویس‌های شخص ثالث در ابر ارسال نمی‌شود.

موتور OCR این برنامه یا هر ویژگی دیگری نیازی به اتصال اینترنت ندارد، بنابراین به راحتی می‌توانید از آن برای حفظ حریم خصوصی خود استفاده کنید. این برنامه اطلاعات کاربر را جمع‌آوری نمی‌کند.


  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

  •  macOS 10.15 به بعد

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

استیو جابز (استیون پال جابز) بنیانگذار اپل
یادآوری کردن به این موضوع که به زودی خواهم مرد، ابزار مهم‌تری است که تا به حال با آن روبرو شده‌ام تا به من در انتخاب‌های بزرگ زندگی کمک کند. زیرا تقریباً همه چیز - انتظارات خارجی، افتخارها، ترس از شرم‌آوری یا شکست - در برابر مرگ کاملاً فرو می‌پاشند، و تنها چیزی که واقعاً مهم است باقی می‌ماند.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘