سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود نرم افزار TinkerTool System

نسخه : 6.86
0 از 0 نظر

TinkerTool System مجموعه‌ای از ویژگی‌های ابزار سیستم است که به شما در انجام کارهای پیشرفته مدیریت در رایانه‌های اپل مکینتاش کمک می‌کند. این برنامه با استفاده از یک رابط کاربری خود سازگار که به طور خودکار به مدل رایانه و نسخه OS X که در حال اجراست تنظیم می‌شود. تمام گزینه‌های موجود در شرایط فعلی از طریق «تابلوها» قابل دسترسی است، بسیار شبیه به تکنیک‌هایی که قبلاً از برنامه System Preferences System می‌شناسید. این ویژگی‌ها از طریق یک پنجره واحد کنترل می‌شوند که به شما امکان می‌دهد از برنامه به عنوان جعبه ابزار عمومی و دستیار کمکهای اولیه استفاده کنید. این شامل:

ویژگی‌های داخلی سیستم عامل داخلی X، معمولاً در رابط کاربری گرافیکی قابل مشاهده نیست.
عملیات فایل گسترده، در OS X Finder موجود نیست.
امکان دسترسی به تنظیمات پیشرفته سیستم که در تنظیمات سیستم قابل مشاهده نیستند.
ویژگی‌های اصلی و منحصر به فرد سیستم TinkerTool، برای رفع مشکلات معمولی در دنیای واقعی و برای رفع اثرات نقص خاص («اشکالات») در سیستم عامل طراحی شده است.
یک ابزار اضطراری برای عیب یابی و تعمیر سیستم عامل X در مواردی که رابط کاربری گرافیکی دیگر به درستی شروع نمی‌شود و یا حساب کاربری مدیر سیستم آسیب دیده است.
ویژگی‌هایی برای محافظت از حریم خصوصی شما، به عنوان مثال، با بررسی و ویرایش لیست کوکی‌های اینترنتی ذخیره شده برای حساب کاربری شما.
عملکردهایی برای جمع آوری اطلاعات پیشرفته درباره سخت افزار، سیستم عامل و برنامه‌های کاربردی.


لیست تغییرات:

پشتیبانی از macOS Catalina 10.15. 4 و بعد از آن توجه داشته باشید که نسخه‌های قبلی سیستم TinkerTool با این نسخه سیستم عامل سازگار نیست.

یک پنجره نمای کلی APFS جداگانه و کاملاً قابل تغییر اضافه شد. این کار هنگام انجام عملیات پیچیده APFS که روی چندین پارتیشن یا دیسک تأثیر می‌گذارد مفید است.

مقادیر درصد را به ویژگی نمای کلی فضای ذخیره سازی اضافه کرد.

راه حل‌های جدیدی برای ادامه نقص در macOS اضافه شده است که می‌تواند باعث شود سیستم هنگام از بین رفتن سریع سرعت، تنظیمات را از دست بدهد و تنظیمات را از سر بگیرد.

دیالوگ‌هایی که نشان می‌دهد کاربر باید برای ادامه یک عملیات تعمیر و نگهداری در انتظار خروج از سیستم باشد، دوباره طراحی شده اند.


نیازمندی‌ها:

macOS 10.12 به بعد

پردازنده 64 بیت


اسکرین شات ها:

ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

استیو جابز (استیون پال جابز)
طراحی یک محصول با تمرکز بر روی رفتارهای یک قشر از جامعه کار بسیار دشواری است. در خیلی مواقع مردم نمی دانند چه چیزی می خواهند تا زمانی که شما آنها را متوجه نیاز و خواسته شان نمایید.
SPACE^