نبر حقوقی ممکن است اپل را مجبور به شکستن قول های FaceTime کند

17 خرداد 1397
0 نظر
مطالعه در حدود 1 دقیقه
1303 بازدید

اپل در WWDC اعلام کرد که قابلیت تماس گروهی تا ۳۲ برای FaceTime اضافه شده است. در صورتی که تمام خونواده شما از ایفون استفاده می کنند، این خبر خوبی است.

اما در سال ۲۰۱۰ زمانی که استیو جابز، FaceTime را معرفی کرد، اعلام کرد که هدف، تبدیل شدن به یک استاندارد بزرگ صنعت نرم افزار و استفاده توسط تمامی رقبای اپل است.

استیو جابز در سال 2010 گفت: "در حال حاضر، FaceTime بر اساس استانداردهای باز است - ویدئو H.264، AAC صوتی و ما قصد داریم این را تا اخر راه حفظ کنیم. ما در حال رفتن به سازمان های استاندارد هستیم که در آینده شروع می شود و ما قصد داریم FaceTime را یک استاندارد صنعتی باز کنیم. "
در عوض، FaceTime همچنان یک قسمت قفل شده در اکوسیستم اپل است. بر اساس یک مفهوم جالب مطرح شده توسط نویسنده سین هولستر، این موضوع می تواند به یک پرونده مداوم مبدل شود که اپل تغییر نحوه عملکرد FaceTime برای جلوگیری از نقض حقوق ثبت اختراعات توسط VirnetX انجام داد. در این نبرد مداوم با VirnetX برای سالهای سال به اپل صدها میلیون دلار خواهد رسید.
مطالب مشابه

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

تیم کوک مدیر عامل اپل
در ذات اپل این باور وجود دارد که فناوری به تنهایی، کافی نیست،‌ بلکه فناوری در پیوند با هنر آزاد و‌ انسانیت است که ما را به نتیجه‌‌ای می‌رساند که باعث شادی قلب‌هایمان می‌شود

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘