دانلود بازی Void Bastards نسخه : 1.0 برای مک

نسخه : 1.0

شما می‌خواهد مسئولیت بر عهده بگیرید، نه فقط اسلحه و آتش خود را نشان دهید. وظیفه شما این است که تارهای برقی Void Bastards را از سحابی سارگاسو خارج کنید. شما تصمیم می‌گیرید: به کجا بروید، چه کاری انجام دهید و با چه کسی بجنگید و بعداز آن باید آن استراتژی را در مواجهه با دشمنان عجیب و وحشتناک انجام دهید.

در سفینه‌های سفارشی فضایی شما مأموریت خود را برنامه ریزی می‌کنید، با توجه به چیدمان کشتی، خطرات و دشمنانی که ممکن است با آنها روبرو شوید و چه ترمینال‌ها و سایر سیستم‌های کشتی را می‌توانید به نفع خود استفاده کنید.

با دقت در کشتی‌های خطرناک حرکت کنید، در جستجوی لوازم و دستکاری سیستم‌های کنترل باشید. به آنچه می‌یابید واکنش نشان می‌دهید. آیا شما به ژنراتور می‌توانید قدرت را به صورت آنلاین برگردانید یا برای غیرفعال کردن دفاع کشتی، راه خود را به ماژول امنیتی می‌برید؟ با دقت انتخاب کنید که چه زمانی باید بجنگید، چه زمانی فرار کنید  و چه موقع یک حرامزاده باشید.

از وسایل مورد نیاز خود برای بدست آوردن ابزارها و اسلحه‌ها استفاده کنید، از بچه گربه‌های روبو گرفته تا خوشه‌های وحشتناک ناپایدار.

غلاف کوچک فرار خود را از طریق سحابی گسترده حرکت دهید. از نهنگ‌ها و دزدان دریایی بدجنس فرار کنید و مودبانه از دستگیری دزدان گرسنه خودداری کنید در حالی که باید در مورد مواد غذایی، سوخت و منابع دیگری که شما را زنده نگه می‌دارد در تلاش باشید.

Void Bastards دارای یک کمپین ۱۲-۱۵ ساعته است که می‌توانید با یک عرضه بی‌پایان از زندانیان، هرکدام ویژگی‌های منحصر به فرد خود را کامل کنید. وقتی یکی می‌میرد، قدمهای دیگر برای ادامه جنگ پیش می‌ آید. هرچند نگران نباشید، زیرا هر پیشرفت هنری که انجام داده‌اید از دیگری به دیگری حفظ می‌شود.


لیست تغییرات در دسترس نیست

macOS ۱۰.۱۳ به بعد

پردازنده ۶۴ بیت

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

تیم کوک مدیر عامل اپل
در دنیای امروز انتخاب بین «خوب عمل کردن» و «عالی عمل کردن» اشتباه‌ترین کار ممکن است.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘