دانلود بازی Total War Shogun 2 نسخه : 1.5 برای مک

نسخه : 1.5

استاد هنر جنگ شوید!
در تاریک ترین عصر ژاپن، جنگ بی پایان کشوری را تقسیم می کند. اواسط قرن شانزدهم در ژاپن فئودالی است. این کشور که زمانی توسط یک دولت واحد اداره می شد، اکنون به چندین قبیله متخاصم تقسیم شده است. ده جنگ سالار افسانه ای برای برتری تلاش می کنند زیرا توطئه ها و درگیری ها امپراتوری را پژمرده می کنند. فقط یکی بالاتر از همه خواهد شد تا قلب یک ملت را به عنوان شوگان جدید به دست آورد... بقیه با شمشیر او خواهند مرد.
نقش یک دایمیو، رهبر قبیله را به عهده بگیرید و از تعاملات نظامی، اقتصاد و دیپلماسی برای رسیدن به هدف نهایی استفاده کنید: ژاپن را دوباره تحت فرماندهی عالی خود متحد کنید و به شوگون جدید تبدیل شوید - فرمانروای بلامنازع یک ملت آرام.

ویژگی های بازی

Total War: SHOGUN 2 دارای نبردهای سه بعدی پیشرفته از طریق خشکی و دریا است که نامی را برای این سری ایجاد کرد و همچنین نقشه مبارزات تاکتیکی که بسیاری از آن به عنوان قلب و روح Total War یاد می کنند. مجمع خلاق با یک سیستم هوش مصنوعی کاملاً جدید الهام گرفته از متون مقدسی که بر جنگ ژاپن تأثیر گذاشته است، «هنر جنگ» چینی هزاره، حکمت استاد سون تسو را به Total War: SHOGUN 2 می آورد. تجزیه و تحلیل این متن باستانی مجمع خلاق را فعال کرد. برای اجرای گیم پلی استراتژیک آسان و در عین حال عمیق.
فتح جزایر ژاپن در قرن شانزدهم. ارتش های بزرگ سامورایی و ناوگان کشتی های جنگی غول پیکر را به نبردهای لحظه ای نفس گیر هدایت کنید.
پادشاهی خود را بر روی نقشه مبارزاتی دعوت کننده و نوبتی بسازید. از قدرت اقتصادی، سیاسی و نظامی برای جمع آوری ثروت، ارتش و نفوذ استفاده کنید.
طرح بر اساس "هنر جنگ" اثر سان تزو. از تاکتیک های آتش و محاصره، جاسوسان و آدمکش ها استفاده کنید تا با شرایط در حال تغییر در میدان جنگ و در سراسر قلمرو خود سازگار شوید.

BATTLE ONLINE و کمپین اصلی را در حالت دو نفره تجربه کنید. سپس با حداکثر 8 بازیکن به نبردهای آنلاین حماسی بپیوندید و ارتش آنلاین خود را در کمپین های ویژه به سمت شکوه هدایت کنید.


 • لیست تغییرات ارائه نشده است.

 • سیستم عامل : macOS 10.14.5 به بعد
 • پردازنده : 1.1 GHZ Intel Core M or greater
 • فضای مورد نیاز نصب : 32GB
 • گرافیک : NVIDIA GeForce GT 640M 512MB, AMD Radeon R9 M290, Intel HD Graphics 4000
 • این بازی در مک های زیر پشتیبانی می شود. برای بررسی مدل مک خود و زمان عرضه آن، از منوی اپل در نوار منوی خود گزینه About This Mac را انتخاب کنید:

  همه مک بوک پروهای 13 اینچی از اواسط سال 2012 عرضه شدند
  همه مک بوک پروهای 15 اینچی از اواسط سال 2012 عرضه شدند
  همه مک‌بوک‌های 12 اینچی از اوایل سال 2016 منتشر شده‌اند
  همه مک بوک ایرها از اواسط سال 2012 عرضه شده اند
  همه مک مینی ها از اواخر سال 2012 عرضه شدند
  همه iMac های 21.5 اینچی از اواخر سال 2012 منتشر شده اند
  همه iMac های 27 اینچی از اواخر سال 2012 منتشر شده اند
  همه iMac Proهای 27 اینچی از اواخر سال 2017 منتشر شده اند
  همه مک پروها از اواخر سال 2013 منتشر شدند

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

استیو جابز (استیون پال جابز) بنیانگذار اپل
کیفیت را همواره شاخص بدانید. برخی از مردم به محیطی که در آن تنها بهترین و عالی ترین پذیرفته است تعلق ندارند.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘