دانلود بازی The Long Dark نسخه : 2.0.2 برای مک

نسخه : 2.0.2

تاریکی طولانی یک تجربه متفکرانه، اکتشاف و بقا است که بازیکنان انفرادی را به چالش می‌کشد تا خودشان فکر کنند و در عواقب یک فاجعه ژئومغناطیسی یک بیابان یخ زده گسترده را کشف کنند. هیچ زامبی وجود ندارد - فقط شما، سرما، و تمام تهدیداتی که مادر طبیعت می تواند به همراه داشته باشد.

بقا تنها هدف شماست و مرگ تنها هدف شما. با هر بازی داستان بقای خود را بسازید.

NO HAND HOLDING: بازی بازیکنان را به چالش می کشد تا با ارائه اطلاعات خود فکر کنند، اما هرگز پاسخ نمی دهند. شما باید حق زنده ماندن را بدست آورید.
PERMADEATH: هنگامی که در حالت بقا می میرید، ذخیره شما حذف می شود. هر تصمیمی مهم است [توجه داشته باشید که WINTERMUTE ویژگی permadeath را ندارد.
شرایط و کالری: گرسنگی، تشنگی، خستگی و سرماخوردگی خود را کنترل کنید، زیرا در تلاش برای متعادل کردن منابع با انرژی مورد نیاز برای به دست آوردن آنها هستید. هر اقدامی کالری دارد و زمان با ارزش ترین منبع شماست. مسیر خود را با دقت انتخاب کنید.
جهان را برای تدارکات جستجو کنید: بیش از 100 وسیله دنده از جمله ابزار، منابع نور، سلاح، لوازم کمک های اولیه، لباس و موارد دیگر.
یک جهان زندگی گسترده: 50 کیلومتر مربع بیابان شمال کانادا را در جستجوی منابع گرانبها کاوش کنید. در زمستان. زمان پویای روز، آب و هوا، حضور حیات وحش، و غیره به اندازه کافی تصادفی را فراهم می کند تا همه چیز را به چالش بکشد.
بقای بهترین ها: شکار کنید، ماهی بگیرید، به دام بیاندازید، صعود کنید، نقشه برداری کنید، به دنبال غذا و وسایل نجات دهنده باشید و سعی کنید از مرگ در اثر حیات وحش متخاصم، تسلیم شدن به هیپوترمی، سرمازدگی، یا اسهال خونی (در میان سایر مصائب ناراحت کننده) جلوگیری کنید. وسایل نجات جان خود را پیدا کرده و نگهداری کنید. شکار کنید و توسط: گرگ ها، خرس ها، گوزن ها، خرگوش ها، گوزن ها، کلاغ ها و موارد دیگر در به روز رسانی های آینده شکار شوید.
تجربه خود را انتخاب کنید: چهار حالت تجربه مجزا به شما امکان می دهد سطح چالشی را پیدا کنید که با آن راحت هستید، مانند حالت Pilgrim، که قرار است ساکت و متفکر باشد، تا حالت Interloper، جایی که تنها با تجربه ترین بازماندگان فرصت دارند یک هفته طول بکشد اگر هیچ یک از چهار تجربه برای شما مناسب نیست، از تنظیمات حالت سفارشی استفاده کنید تا بازی Survival Mode خود را با سلیقه خاص خود تنظیم کنید.


  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

Mac Platform: Intel
Includes: GOG

OS version: 10.9.3
Processor type(s) & speed: Core i5 2.2GHz
RAM minimum: 4 GB
Video RAM:

1) Install
2) Play!

 

OS X 10.9.3 به بعد
تست شده در  macOS Sonoma , M1 MacBook Air

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

تیم کوک مدیر عامل اپل
هدف ما هرگز سود بیشتر نبوده است، هدف ما همیشه بهترین بودن بوده است.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘