دانلود بازی Stray نسخه : 1.5 برای مک

نسخه : 1.5

**"Stray: یک ماجراجویی سوم شخص در شهر سایبری متروک"**

یک گربه بی‌خانمان، گمشده، تنها و از خانواده‌اش جدا شده، باید رازهای باستانی را باز کند و از یک شهر که مدت‌هاست ترک شده‌است، فرار کند.

Stray یک بازی ماجراجویی سوم شخص است که در خیابان‌های نئون و کوچک‌ترین کوچه‌های کثیف یک شهر سایبری در حال نابودی قرار دارد. در این بازی، از سرکها و سقف‌ها بگردید، خود را از تهدیدهای غیرمنتظره دفاع کنید و رازهای این مکان ناپذیر را پیچیده کنید، جایی که جز درونیان بی‌تفاوت و موجودات خطرناک هیچ‌کس دیگری نیست.

دنیا را از دیدگاه یک گربه بی‌خانمان ببینید و با محیط خود به نحوه‌های عجیب و غریب تعامل کنید. زمانی‌که با ساکنان عجیب این دنیای بیگانه روبرو می‌شوید، باید پنهان، چابک، بی‌سر و صدا و گاهی اوقات ناخوشایند باشید.

در طول مسیر، گربه‌ی شما با یک دستگاه پروازی کوچک به نام B-12 دوست می‌شود. با کمک دوست جدید یافته‌اتان، حتماً راهی برای خروج از شهر پیدا خواهید کرد.

Stray توسط استودیو BlueTwelve توسعه یافته است، یک تیم کوچک از جنوب فرانسه که اصلًا از گربه‌ها و تعداد کمی از افراد تشکیل شده است.


  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

  •  macOS 12.0 به بعد
  • صرفا روی پردازنده Apple Silicon کار میکند 

در صورتی که بازی برای شما اجرا نشد در ترمینال خود کد زیر را وارد کنید قبل از آن اطمینان حاصل کنید که بازی را به پوشه Applications دستگاه خود منتقل کرده اید:

xattr -cr /Applications/Stray.app && codesign --force --deep --sign - /Applications/Stray.app
 

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.
نظرات کاربران
1 نظر
erfan
3 ماه قبل
پکیجش مشکل داره unzip نمیشه
تیم مدیریت سافت‌مک
3 ماه قبل
درود عرفان جان با برنامه هایی مثل the unarchiver برنامه رو unzip کنید بازی تست شده و مشکلی ندارد.
استیو جابز (استیون پال جابز) بنیانگذار اپل
شما نمی‌توانید با نگاه به آینده نقاط را به هم وصل کنید؛ تنها می‌توانید آن‌ها را با نگاه به گذشته به هم وصل کنید. بنابراین باید به این اعتماد کنید که نقاط به نحوی در آینده شما به هم متصل خواهند شد. باید به چیزی اعتماد کنید - نیروی درونی‌تان، سرنوشت، زندگی، کارما، هر چیزی. این رویکرد هیچ‌وقت من را ترک نکرده است، و در زندگی‌ام تمام تفاوت را ایجاد کرده است.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘