دانلود بازی Stellar Settlers: Space Base Builder نسخه : 0.5.59 برای مک

نسخه : 0.5.59

در عمق فضای ناکشفته، ماجراجویی فضایی شما در Stellar Settlers منتظر شماست. تصور کنید که فرمانروایی یک مستعمره فضایی در دستان شماست، جایی که هر سیاره بیگانه، با محیط‌های سخت و دشمنی که فقط منتظر شکست دادن رویاهای شما هستند، یک چالش جدید را به ارمغان می‌آورد.

هر سیاره جدید، با محیط‌هایی که به صورت جادویی تولید می‌شوند، منابع، رویدادهای ویژه، و مستعمره‌نشینان جدید، داستانی نو را روایت می‌کند. هوش و زیرکی شما در استخراج مواد و مقابله با سختی‌ها به آزمایش گذاشته می‌شود. و زمانی که مستعمره‌تان به اندازه کافی محکم شد، شروع به طراحی یک فضاپیما می‌کنید، در یک ماجراجویی که می‌تواند هر سیاره سختگیرانه‌ای را پشت سر بگذارد.

تصور کنید در فضاهای نامحدود کشف نشده پرواز می‌کنید، جایی که منابع ارزشمند منتظر استخراج شدن توسط شما هستند و هر تصمیم استراتژیکی که می‌گیرید، می‌تواند سرنوشت مستعمره‌تان را شکل دهد. از میان مستعمره‌نشینان بااستعداد انتخاب کنید و آن‌ها را به سبک بازی و استراتژی خود متناسب کنید.

وقتی مواد کافی جمع‌آوری کردید، ساخت فضاپیمای ستاره‌ای خود را آغاز کنید تا دنیاهای بهتر و غنی‌تری را کشف کنید. هر تجربه جدید، فصل تازه‌ای از ماجراجویی شما را رقم می‌زند.

اجازه دهید Stellar Settlers شما را به سفری ببرد که در آن نه تنها ستاره‌ها بلکه توانایی‌های خودتان را کشف خواهید کرد. این بازی بیش از یک سیمولاتور ساخت‌وساز نیست، بلکه دعوت‌نامه‌ای است به یک رویای فضایی که در آن هر ستاره نقطه شروعی برای ماجراجویی‌های بی‌پایان است. به جمع ما بپیوندید و بیایید با هم افسانه‌های جدیدی بسازیم.


  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

  • OS: Mac OS X 10.6 or above
  • Processor: Apple Silicon M1 (M2 and M3) or Intel Core M
  • Memory: 1 GB RAM
  • Graphics: 1280x720 minimum resolution, OpenGL 2.0 Support, and recommended dedicated graphics card with 128 MB of RAM
  • Storage: 1 GB available space

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

استیو جابز (استیون پال جابز) بنیانگذار اپل
یادآوری کردن به خودتان که قرار است بمیرید، بهترین راهی است که من می‌شناسم برای جلوگیری از گرفتار شدن در افکارتان که فکر می‌کنید چیزی برای از دست دادن دارید، بدانید که هیچ دلیلی وجود ندارد که از دنبال کردن قلبتان منصرف شوید.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘