دانلود بازی Songs of Conquest نسخه : 0.98.1.187fc9a692.1588 برای مک

نسخه : 0.98.1.187fc9a692.1588

Songs of Conquest یک بازی استراتژی نوبتی است که الهام گرفته از کلاسیک‌های دهه 90 می‌باشد. در این بازی، شما باید به عنوان Overlords، جادوگران قدرتمند، کنترل کنید و در سفر به سرزمین‌های نامعلوم شرکت کنید. شما باید با آن‌ها که به چالش شما می‌پردازند، به مبارزه بپردازید و آثار قدرتمندی را جمع‌آوری کنید تا جهان به پای شما فرو برود!

ماجرا منتظر شماست

در Songs of Conquest، شما می‌توانید به تنوع نقشه‌ها با دشمنان و غنیمت‌های ارزشمندی که در آن‌ها وجود دارد، پی ببرید. هر بیوم دارای دشمنان، مناظر زیبا و میدان‌های نبردی منحصر به فرد است.

ساخت امپراتوری

در این بازی، شما باید منابع را به طور هوشمند تخصیص دهید، تحقیقات را انجام دهید و مرزهای خود را گسترش دهید. همچنین، شما می‌توانید شهرها را به دلخواه خود سفارشی کنید و امپراتوری‌تان را بر اساس سبک خود تنظیم کنید.

مبارزه

سیستم مبارزه عمیقی با قابلیت‌های منحصر به فرد نبرد و جادوی قدرتمند در این بازی وجود دارد. شما می‌توانید نیروهای خود را متحد کنید تا به دشمنان ضربه مهلکی وارد کنید و میدان نبرد را به طرف خود تبدیل کنید.

ویرایشگر سطح داخلی

با ویرایشگر سطح، شما می‌توانید ماجراهای خود را با استفاده از ابزارهای توسعه‌دهنده ایجاد کنید و نتایج را با دیگران به اشتراک بگذارید.

چهار جناح

چهار نیروی قدرتمند برای سرنوشت جهان درگیر شده‌اند و هر کدام از آن‌ها دارای خصوصیات و استراتژی‌های خود هستند.

کرگرایی صداها

هر کمپین دارای یک ترانه منحصر به فرد است که داستان موفقیت‌ها و شکست‌های شما را روایت می‌کند.


  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

  • برای پردازنده‌های M1 و بالاتر، ممکن است نیاز باشد از Rosetta برای اجرای برنامه استفاده کنید.
  • سیستم: macOS 10.13+

  • پردازنده: M1 یا Intel با فرکانس 2.6 گیگاهرتز

  • حافظه: 8 گیگابایت رم

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

استیو جابز (استیون پال جابز) بنیانگذار اپل
شما نمی‌توانید با نگاه به آینده نقاط را به هم وصل کنید؛ تنها می‌توانید آن‌ها را با نگاه به گذشته به هم وصل کنید. بنابراین باید به این اعتماد کنید که نقاط به نحوی در آینده شما به هم متصل خواهند شد. باید به چیزی اعتماد کنید - نیروی درونی‌تان، سرنوشت، زندگی، کارما، هر چیزی. این رویکرد هیچ‌وقت من را ترک نکرده است، و در زندگی‌ام تمام تفاوت را ایجاد کرده است.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘