دانلود بازی Rise of the Tomb Raider نسخه : 1.0.4 برای مک

نسخه : 1.0.4

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration شامل بازی پایه و Season Pass با محتوای کاملاً جدید است. کرافت مانور را در داستان جدید «Blood Ties» کاوش کنید، سپس از آن در برابر تهاجم زامبی ها در «کابوس لارا» دفاع کنید. با یک دوست در حالت جدید Co-Op Endurance در شرایط شدید زنده بمانید و با سختی جدید "Extreme Survivor" مقابله کنید. همچنین دارای لباس و سلاح الهام گرفته از Tomb Raider III و 5 پوسته کلاسیک لارا است. DLC موجود شما را به کاوش در یک مقبره جدید که یک وحشت باستانی در Baba Yaga: The Temple of the Witch را در خود جای داده است، و با امواج شکارچیان آلوده در Cold Darkness Awakened مبارزه می کند.

ویژگی های کلیدی:
ماجراجویی لارا - لارا یک راز باستانی را کشف می کند که او را در تلاقی یک سازمان بی رحم به نام ترینیتی قرار می دهد. همانطور که او برای یافتن راز قبل از ترینیتی مسابقه می دهد، مسیر به افسانه ای در مورد شهر گمشده کیتژ منتهی می شود. لارا می داند که باید قبل از ترینیتی به شهر گمشده و اسرار پنهان آن برسد. با این کار، او در اولین اکسپدیشن Tomb Raiding خود راهی سیبری می شود.
Woman vs. Wild – در «Rise of the Tomb Raider»، لارا نه تنها با دشمنانی از سراسر جهان، بلکه با خود جهان نیز مبارزه می کند. حیوانات را برای ساخت سلاح شکار کنید و منابع کمیاب را در اکوسیستم‌های پرجمعیت جستجو کنید. شما با محیط‌های بسیار خصمانه، مملو از شرایط خائنانه و مناظر ناپایدار مواجه خواهید شد که لارا را ملزم می‌کند تا محدودیت‌های خود را تا مرز بالا برود.
مبارزات چریکی - از محیط به نفع خود استفاده کنید، از درختان مقیاس بگیرید و در زیر آب شیرجه بزنید تا از دشمنان اجتناب کنید یا آنها را از بین ببرید، تجهیزات، سلاح ها و مهمات لارا را به گونه ای پیکربندی کنید که با سبک بازی خود از مخفی کاری گرفته تا شلیک تفنگ، مواد منفجره در حال پرواز برای ایجاد هرج و مرج، و از کمان‌های رزمی و تبر کوهنوردی لارا استفاده کنید.
بازگشت به Tomb Raiding - مقبره ها بازگشته اند و بزرگتر و بهتر از همیشه هستند. در "Rise of the Tomb Raider" شما فضاهای باستانی عظیم و الهام‌بخش پر از تله‌های مرگبار را کاوش خواهید کرد، پازل‌های محیطی دراماتیک را حل می‌کنید، و متون باستانی را رمزگشایی می‌کنید تا دخمه‌ها را آشکار کنید و در دنیایی پر از اسرار کشف کنید.


  • این نسخه روی  چیپ ست M2 MAX سیستم عامل Ventura (13.0) تست شده است. لطفا نیازمندی ها را بررسی کنید.
  • بعد از اجرای فایل app برای بار اول ممکن است کمی طول بکشد تا صفحه بازی را مشاهده کنید کمی صبور باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز:
سیستم عامل: Mac OS X 10.13.4
پردازنده: 2.3 گیگاهرتز Intel Core i5 یا بهتر
حافظه: 8 گیگابایت رم
گرافیک: 2 گیگابایت Nvidia 680MX، 2 گیگابایت AMD R9 M290، 1.5 گیگابایت Intel Iris Graphics 540 یا بهتر (برای جزئیات بیشتر به یادداشت ها مراجعه کنید)
فضای ذخیره سازی: 27 گیگابایت فضای موجود
نکات اضافی: این بازی در مک های زیر پشتیبانی می شود. برای بررسی مدل مک خود و زمان عرضه آن، از منوی اپل در نوار منوی خود گزینه About This Mac را انتخاب کنید.
* همه مک بوک پروهای 13 اینچی از سال 2016 عرضه شده اند
* همه مک بوک پروهای 15 اینچی از اواخر سال 2013 با پردازنده 2.3 گیگاهرتز یا بهتر عرضه شدند
* همه iMac های 21.5 اینچی از سال 2017 منتشر شده اند
* همه iMac های 27 اینچی منتشر شده از اواخر سال 2013 (مدل های دارای کارت گرافیک Nvidia GT 755M به طور رسمی پشتیبانی نمی شوند) (1)
* همه مک پروها از اواخر سال 2013 منتشر شدند
1. مدل های اواخر 2012 با کارت گرافیک 2 گیگابایتی Nvidia 680MX نیز پشتیبانی می شوند.
——— مک های زیر می توانند بازی را اجرا کنند اما استانداردهای لازم برای پشتیبانی رسمی را به طور مداوم رعایت نمی کنند.
* همه مک بوک پروهای 15 اینچی از اواخر سال 2013 عرضه شدند
* همه iMac های 21.5 اینچی که از اواخر سال 2013 با پردازنده 2.3 گیگاهرتز یا بهتر منتشر شده اند (مدل های دارای کارت گرافیک Nvidia 750M پشتیبانی نمی شوند)

 لطفاً توجه داشته باشید که رایانه شما حداقل نیازهایی را که باید با تمام عناصر الزامات سیستم فهرست شده مطابقت داشته باشد یا بهتر باشد. برای مشخصات دقیق تر، وب سایت Feral را بررسی کنید.

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

استیو جابز (استیون پال جابز) بنیانگذار اپل
اما اپل واقعا به یک درامر متفاوت می زند. من قبلاً می گفتم که اپل باید سونی این تجارت باشد، اما در واقعیت، فکر می کنم اپل باید اپل این تجارت باشد.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘