دانلود بازی RimWorld نسخه : 1.1.2654 برای مک

نسخه : 1.1.2654

RimWorld یک بازی علمی تخیلی است که توسط یک داستانی هوشمند هوش مصنوعی هدایت می‌شود. با الهام از قلعه کوتوله، کرم شب تاب و دون.

شما با سه بازمانده از یک فروند کشتی در جهان دور شروع می‌کنید.

حالات، نیازها، زخمها و بیماریهای استعمارگران را مدیریت کنید
سازه‌های جدید، سلاح و پوشاک از مواد فلزی، چوب، سنگ، پارچه یا مواد آینده نزدیک
حیوانات اهلی زیبا، حیوانات مزرعه مولد و جانوران حمله مرگبار را مرتب کنید و آنها را آموزش دهید.
تماشا کنید که استعمارگران روابط خود را با اعضای خانواده، عاشقان و همسران برقرار می‌کنند.
با مهاجمان دزدان دریایی، قبایل دشمن، حیوانات وحشی، حشرات تونل زنی غول پیکر و دستگاه‌های قتل باستانی مبارزه کنید.
تجارت با کشتی‌های عبوری و کاروان‌های تجاری.
مستعمره خود را تزئین کنید تا آن را به فضایی لذت بخش تبدیل کنید.
حفر برف، طوفان آب و هوا و جنگ با آتش سوزی.
پناهندگان یا زندانیان را اسیر کنید و آنها را به سمت خود بگردانید یا آنها را به بردگی بفروشید.
هر بار که بازی می‌کنید، یک دنیای تولید شده جدید را کشف کنید.
مستعمرات را در بیابان، جنگل، تندرا و… بسازید.
یاد بگیرید که به راحتی با کمک یک مدرس هوش مصنوعی بدون سر و صدا بازی کنید.

RimWorld تولید کننده داستان است. طراحی شده است تا داستانهای غم انگیز، پیچ خورده و پیروزمندانه راجع به دزدان دریایی زندانی، استعمارگران ناامید، گرسنگی و بقاء، نویسندگی کند. این کار با کنترل رویدادهای «تصادفی» که جهان به سوی شما می‌اندازد، کار می‌کند. هر رعد و برق، یورش دزدان دریایی و فروشنده مسافر کارتی است که توسط AI Storyteller در داستان شما ارائه می‌شود. چندین نویسنده وجود دارد که می‌توانید انتخاب کنید. رندی تصادفی کارهای دیوانه وار انجام می‌دهد، کاساندرا کلاسیک به افزایش تنش می‌پردازد، و فوی چیلاکس دوست دارد آرامش یابد.

استعمارگران شما مهاجران حرفه‌ای نیستند - آنها بقایای سقوط کرده از ناو مسافری که در مدار نابود شده است، سقوط می‌کنند. شما می‌توانید با یک نجیب زاده، حسابدار و یک زن خانه دار پایان دهید. شما با گرفتن اسارت در جنگ و چرخاندن آنها به سمت خود، خریدن آنها از بازرگانان برده یا گرفتن پناهجویان، استعمار بیشتری را به دست خواهید آورد. بنابراین مستعمره شما همیشه خدمه مولی خواهد بود.

پیشینه هر شخص ردیابی می‌شود و بر نحوه بازی آنها تأثیر می‌گذارد. یک نجیب در مهارت‌های اجتماعی (استخدام زندانیان، مذاکره در مورد قیمت تجارت) عالی خواهد بود، اما از انجام کارهای بدنی امتناع می‌ورزد. یک درخت مزرعه می‌داند که چگونه با تجربه طولانی می‌تواند غذا را پرورش دهد، اما نمی‌تواند تحقیق کند. یک دانشمند ناردی در زمینه تحقیق عالی است، اما به هیچ وجه نمی‌تواند وظایف اجتماعی را انجام دهد. یک قاتل مهندسی ژنتیک نمی‌تواند کاری کند جز کشتن - اما او این کار را خیلی خوب انجام می‌دهد.

استعمارگران روابط را توسعه داده و نابود می‌کنند. هر یک نظر دیگران را دارد، که تعیین می‌کند آیا آنها عاشق می‌شوند، ازدواج می‌کنند، تقلب می‌کنند یا می‌جنگند شاید دو بهترین مستعمره شما با خوشحالی ازدواج کرده باشند. تا زمانی که یکی از آنها برای جراح تکان دهنده سقوط کند که او را از زخمی در اثر اصابت گلوله نجات داد.

بازی یک سیاره کامل را از قطب تا استوا تولید می‌کند. شما تصمیم می‌گیرید غلافهای سقوط خود را در یک تندرا شمالی سرد، یک دشت کویر چیده، یک جنگل معتدل یا یک جنگل استوایی بخار قرار دهید. مناطق مختلف دارای حیوانات، گیاهان، بیماری‌ها، دما، بارندگی، منابع معدنی و زمین‌های مختلف است. این چالش‌های زنده ماندن در جنگل آلوده و خفه کننده بیماری با مشکلات موجود در بیابان‌های بیابانی بیابانی یا یک تندرا یخ زده با یک فصل رشد دو ماهه بسیار متفاوت است.

شما می‌توانید حیوانات را اهلی کنید و آموزش دهید. حیوانات خانگی دوست داشتنی استعمارگران غمگین را تشویق می‌کنند. حیوانات مزرعه قابل کار، شیردهی و برش دادن هستند. جانوران حمله را می‌توانید بر روی دشمنان خود آزاد کنید. حیوانات زیادی وجود دارد. گربه‌ها، گیرنده‌های لابرادور، خرس‌های مایل به زرد، شترها، سرسره‌ها، چینچیلاها، مرغ‌ها و شکل‌های زندگی عجیب و غریب بیگانه.

مردم در RimWorld دائماً وضعیت و محیط اطراف خود را رعایت می‌کنند تا تصمیم بگیرند که در هر لحظه چگونه احساس کنند. آنها به گرسنگی و خستگی پاسخ می‌دهند، شاهد مرگ، بی‌احترامی اجساد بی‌شرمانه، زخمی شدن، در تاریکی ماندن، بسته شدن در محیط‌های بسته، خوابیدن در بیرون یا در همان اتاق مانند دیگران و بسیاری از موقعیت‌های دیگر هستیم. اگر بیش از حد استرس داشته باشند، ممکن است به هم بزنند یا خراب شوند.

زخم‌ها، عفونت‌ها، پروتزها و شرایط مزمن در هر قسمت از بدن ردیابی می‌شوند و بر ظرفیت‌های شخصیت تأثیر می‌گذارند. آسیب دیدگی چشم، شلیک یا انجام عمل جراحی را دشوار می‌کند. پاهای زخمی افراد را درمان می‌کند. دست‌ها، مغز، دهان، قلب، کبد، کلیه‌ها، معده، پا، انگشتان پا، انگشتان پا و موارد دیگر ممکن است زخمی، بیمار یا گمشده باشد و همه اثرات منطقی در بازی دارند. و سایر گونه‌ها چیدمان بدن خود را دارند - پای گوزن را بگیرید و هنوز هم می‌تواند در سه مورد دیگر سرگرم شود. شاخ کرگدن را بردارید، و بسیار خطرناکتر است.

 

می توانید قطعات بدن را با پروتز اعم از بدوی تا متعالی ترمیم کنید. یک پا میخچه باعث می‌شود که جو کلونیست پس از یک حادثه ناگوار با کرگدن، قدم بزند، اما او هنوز هم بسیار کند است. سال بعد یک پای بیونیک گران قیمت را از یک معامله گر بخرید و جو به یک دونده فوق بشری تبدیل شود. شما حتی می‌توانید اندام‌های داخلی را استخراج، فروش، خرید و پیوند دهید.


نسخه 1.1.2654:

  • لیست تغییرات در اینجا موجود است.

پردازنده 64 بیت

OS X 10.5 به بعد

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

استیو جابز (استیون پال جابز) بنیانگذار اپل
کیفیت بسیار مهم تر از کمیت است. یک موفقیت بسیار بزرگ بهتر از موفقیت های مقطعی و کوتاه است.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘