دانلود بازی Resident Evil Village نسخه : 1.1.0 برای مک

نسخه : 1.1.0

رزیدنت اویل ویلیج Resident Evil Village ، یکی از شاهکارهای بی‌نظیر دنیای بازی‌ها، هم‌اکنون برای سیستم‌های مک عرضه شده است و محبوبیت بیشتری از پیش به دست آورده است. این بازی ترسناک و مهیج، به شما تجربه‌ای بی‌نظیر از مراحل جذاب و هیجان‌انگیز را در دنیایی وحشتناک ارائه می‌دهد.

ویژگی‌های جدید این نسخه، به شما اجازه می‌دهد تا در روستایی مرموز و دلفریب، با موجودات ترسناک و عجیب‌الخلق مبارزه کنید. برخوردهای شما با دشمنان و مخلوقات وحشتناک، نه تنها به پول، بلکه به آیتم‌های منحصر به فرد نیز منجر خواهد شد که می‌توانید از آن‌ها برای ساخت و بهبود آیتم‌های خود استفاده کنید.

این نسخه از رزیدنت اویل، با طراحی منظره‌های مهیب زمستانی روستا، شما را به دنیایی از هیجان و ترس می‌کشاند. شخصیت‌های شرورانه و مهیب در بازی، برخلاف نسخه‌های گذشته، همچنان به یاد ماندنی‌تر و جذاب‌تر شده‌اند.

اگر به دنبال تجربه‌ای متفاوت و هیجان‌انگیز از بازی‌های ترسناک هستید، بازی رزیدنت اویل ویلیج برای مک را از دست ندهید. این بازی، ترکیبی از گرافیک برتر، داستان جذاب و اعمال تصمیمات مهم است که شما را تا آخرین لحظه هیجان‌زده خواهد کرد.


  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

  •  macOS 12.0 به بعد
  • Apple M1 chip or M2.

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

تیم کوک مدیر عامل اپل
هر زمان که خود را در کنار اکثریت دیدید، زمان مکث و تأمل فرا رسیده است.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘