دانلود بازی Rail Route نسخه : 2.0.18 برای مک

نسخه : 2.0.18

با آرزوی طراحی شبکه راه‌آهن خودتان، از پایه شروع کنید، ایستگاه‌ها را اضافه کنید، قراردادهای جدید ببندید و شاهد رشد شبکه راه‌آهن کوچکتان به یک سیستم پیچیده و پربار تبدیل می‌شوید. با Rail Route این رویای شما به واقعیت می‌پیوندد!

از طراحی مهارت در اتوماسیون آغاز کنید. با چند ایستگاه شروع کنید، اولین خطوط قطار خود را طراحی کنید و به تحسین شاهد اتمام مسیر اولین قطار خود باشید. با کامل کردن قراردادها پول و امتیاز ارتقا را کسب کرده و به تکنولوژی‌های جدیدی دست پیدا کنید که قطارهای بیشتری و ابزارهای اتوماسیون بیشتری را به شبکه خود اضافه می‌کند. با هر ایستگاه و قرارداد اضافه شده، پیچیدگی افزایش می‌یابد، اما همچنین مهارت شما. احساس افتخار خواهید کرد که شبکه راه‌آهن خود را از چند خط ساده به یک سیستم اتوماسیون پرزرق و برق تبدیل می‌کنید. اتوماسیون در Rail Route فقط یک ویژگی نیست، بلکه یک وظیفه پیچیده و پاداش‌بخش است. با تکامل استراتژی خود، هر تصمیم گیری در مورد قرار دادن علائم و برنامه‌ریزی قرارداد یک مکانیزم دیگر به ماشین پیچیده شبکه شما اضافه می‌شود. و با حرکت روان قطارها روی ریل‌ها، که به طور بی‌نقص و خودکار عمل می‌کنند، شما احساس رضایت ناپذیری خواهید کرد - نه تنها از کار خوب انجام شده، بلکه از دانش که دارید دنیایی را بهتر می‌سازید.

پیچیده در ساده. لذت ببرید از طراحی جذاب و کمینه‌ای: همه چیز بسیار شبیه به صفحه اصلی متریال دراپری‌ای است، اما با یک لمس منحصربه‌فرد. اینجا یک رابط کاربری است که از نگاه اول شفاف است - یک سیستم که شما می‌توانید در عرض چند دقیقه درک کنید. اما زیر این سادگی، جهانی از مکانیک‌های پیچیده انتظار می‌رود که با اضافه شدن ایستگاه‌ها و قراردادهای جدید به آن باز می‌شود. هر سطح جدید پیچیدگی، اصالت طراحی را حفظ می‌کند، اساس واقعی مدیریت راه‌آهن را منعکس می‌کند.

شبکه شما، قوانین شما. شما آزاد هستید تا تصمیمات خود را بگیرید: از ابتدا شروع کنید، به تدریج تکنولوژی‌ها و منابع را برای ایجاد شبکه راه‌آهن ایده‌آل خود روی نقشه‌های شهر واقعی به دست آورید. احساس رضایت از برنامه‌ریزی کاملی که اطمینان می‌دهد روانی و کارآمدی قطار را تضمین می‌کند - پاداش شما برای بینش استراتژیک. یا شاید لذت ببرید از ادرنالین نیاز، شرایط زمانی حساس که اتخاذ تصمیمات سریع کلیدی است و موج‌های چالش‌ها شما را در حالی که به پاهای خود نمی‌مانید، نگه می‌دارد.

به بخشی از جهانی از خالقان و علاقمندان بپیوندید. به جامعه فعالیت‌ه

ایی بپیوندید که به جهان گسترده‌شونده‌ی کارت‌های بازی کمک می‌کنند. این یک جامعه از ایجادکنندگان و علاقه‌مندان راه‌آهن است که برای ایجاد، انتشار و کاوش نقشه‌هایی که سراسر دنیا را در بر می‌گیرد، به هم می‌آیند. هر افزودنی یک ماجراجویی جدید است، یک چالش جدید که شما حتماً مواجه خواهید شد.


  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

  • سیستم عامل: OS x 10 به بعد
  • پردازنده: ۱.۶ گیگاهرتز
  • حافظه RAM: ۱ گیگابایت
  • کارت گرافیک: داخلی
  • فضای دیسک: ۵۰۰ مگابایت

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

استیو جابز (استیون پال جابز) بنیانگذار اپل
باور کنید که ما همه محدود به چیزی نیستیم، تنها به ما خودمان محدود می‌شویم.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘