دانلود بازی Phoenix Point نسخه : 1.20.1 برای مک

نسخه : 1.20.1

آیا آماده‌اید برای یک ماجراجویی استراتژیک بی‌نظیر که نفس‌ها را در سینه حبس می‌کند؟ Phoenix Point، ساخته‌ی ذهن خلاق خالق X-COM، حالا با نسخه‌ی کامل خود به میدان آمده تا دنیای بازی‌های استراتژی را به لرزه درآورد. این نسخه شامل تمام افزودنی‌ها، به‌روزرسانی‌های محتوا، و پیشرفت‌هایی است که در طول چهار سال توسعه به دست آمده‌اند - همه و همه با پشتیبانی ماد برای افزایش لذت بازی!

زمین تحت تسلط است. یک تهدید بیگانه نوع بشر را با خطری بی‌سابقه روبرو کرده و تنها امید، پروژه‌ی فینیکس است: یک تیم از دانشمندان برجسته و سربازان دلاور که در پی مقابله با این حمله و جلوگیری از فاجعه‌ای اجتناب‌ناپذیر هستند. رهبری این نبرد بزرگ بر عهده‌ی شماست. فناوری‌های نوینی کشف کنید، دنیایی ویران را جستجو نمایید، پایگاه‌ها را بنا کنید، منابع را مدیریت و در میدان نبرد به پیروزی‌های بزرگ دست یابید.

فراموش نکنید، شما در این نبرد تنها نیستید. فرقه‌هایی مانند جدید جریکو، سنهدرین، و پیروان آنو هر کدام با ارزش‌ها، اهداف و دیدگاه‌های منحصر به فرد خود در انتظار همکاری یا رقابت با شما هستند. از سیاست به نفع خود استفاده کنید، با نیرنگ به اهداف خود دست یابید یا با قدرت تمام آنچه را که نیاز دارید به دست آورید. مسیر پیروزی هموار نیست، اما نسخه‌ی کامل Phoenix Point تمام عناصر لازم برای ساختن یک افسانه را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ویژگی‌های بازی شامل یک دنیای پرمحتوا با 6 افزودنی منتشر شده، پشتیبانی از ورکشاپ استیم برای سفارشی‌سازی بازی با مادهای جامعه، نبردهایی با دشمنانی که به سبک بازی شما واکنش نشان می‌دهند، داستانی چند وجهی با چندین پایان ممکن، و یک سیستم نبرد منحصر به فرد که امکان هدف‌گیری دقیق را فراهم می‌آورد. آماده‌اید که رویای استراتژیک خود را با Phoenix Point تحقق ببخشید؟


تست شده در macOS Sonoma , MacBook Air (M1. 2020)

  • OS: Mac OSX 10.13 64bit
  • Processor: Intel Core i3
  • RAM: 8 GB RAM
  • Video card: AMD Radeon Pro 560

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

تیم کوک مدیر عامل اپل
بسیار کم پیش می‌آید که شخصی از بدو تولد بینش درونی داشته باشد. این احساس با گذشت زمان قوی و قوی‌تر خواهد شد. بزرگ‌ترین چالش انسان‌ها این است که یاد بگیرند به این احساس گوش بدهند و طبق غریزه عمل کنند.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘