دانلود بازی Old World نسخه : 71814 برای مک

نسخه : 71814

بازی "Old World" یا "دنیای قدیم"  یک بازی استراتژیک تاریخی است که در آن شما امپراتوری خود را در طول نسل‌های مختلف رهبری می‌کنید و میراثی بزرگ می‌سازید تا فراتر از سال‌های زندگی شما دوام بیاورد. این دوره از رهبران بزرگ است، از افراد محترم گرفته تا افراد مخوف. شما کدام خواهید بود؟

مسائل خانوادگی

 • برای سیاست ازدواج کنید، وارثان خود را بزرگ کنید و روابط خود را با خانواده های پادشاهی خود مدیریت کنید. در دنیای سریع و خشمگین پادشاهان و ملکه ها، خانواده مهم است.
  هر یک از 7 پادشاهی دارای چهار خانواده نجیب هستند که در صورت قرار گرفتن در کنترل شهرهای شما، مزایای مختلفی را ارائه می دهند.
  روابط خانوادگی را از طریق رویدادها، اقدامات و ازدواج مدیریت کنید تا آنها را خوشحال نگه دارید و از مزایای بیشتری بهره مند شوید. آنها را ناراحت کنید یا آنها را بیش از حد قدرتمند کنید و خشم آنها را به خطر می اندازید.
  یک واحد خانواده قوی داشته باشید، یا با ماجراجویی های غیرقانونی بیشتر حواس خود را پرت کنید.

شخصیت محور

 • دنیا پر از شخصیت های بزرگ با شخصیت ها، نقاط قوت و ضعف متمایز است. از آنها برای ساختن پادشاهی خود، دفاع از مرزهای خود و ایجاد روابط با رهبران دیگر استفاده کنید.
  به دنبال جنگجویان مشهور، فیلسوفان، سازندگان و غیره باشید. از آنها بخواهید به فرزندان شما آموزش دهند، ارتش شما را رهبری کنند و سلطنت شما را بیشتر کنند.
  کهن الگوهای شخصیتی مختلف به اعضای دادگاه شما اجازه می دهد تا وظایف متفاوتی را در نقش های مشابه انجام دهند. ترکیب های مناسب را برای استفاده کامل از فرمانداران، دیپلمات ها، جاسوسان و حتی همسر خود بیابید.
  شخصیت‌ها به مرور زمان شخصیت‌ها و ویژگی‌های جدیدی پیدا می‌کنند، پیر می‌شوند، تجربه به دست می‌آورند و در نهایت بیمار می‌شوند و از دنیا می‌روند و جا را برای نسل بعدی باز می‌کنند.

 • لیست تغییرات ارائه نشده است.

 •   OSX 10.13  به بعد
 •  حداقل پردازنده مورد نیاز: i5, 6th gen با سرعت 2.7GHzsimilar
 • حداقل رم مورد نیاز: 8GB
 • حداقل رم کارت گرافیک: METAL capable s, 2GB

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

استیو جابز (استیون پال جابز) بنیانگذار اپل
اما اپل واقعا به یک درامر متفاوت می زند. من قبلاً می گفتم که اپل باید سونی این تجارت باشد، اما در واقعیت، فکر می کنم اپل باید اپل این تجارت باشد.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘