دانلود بازی NBA 2K24 Arcade Edition نسخه : 1.2 برای مک

نسخه : 1.2

 آماده باشید برای تجربه‌ی فرهنگ بسکتبال در NBA 2K24، از گذشته، حال و آینده‌ی این ورزش لذت ببرید. در MyCAREER، از اکشن خالص و گزینه‌های بی‌پایان MyPLAYER شخصی‌سازی شده لذت ببرید. در MyTEAM، آرایه‌ای از افسانه‌ها را جمع‌آوری کرده و ترکیبی از برترین بازیکنان را بسازید.

🌟 MAMBA MOMENTS
درون خودتان "Mamba Mentality" را کشف کنید و به ایجاد و بازسازی نمایش‌های برجسته و جذاب کوب در طول صعود او به محبوبیت جهانی بپردازید. در سفری از پیروزی‌های او به‌عنوان یک پدیده‌ی جوان تا تبدیل به یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ، شرکت کنید.

🏀 HOOP IN PARADISE
در محلی زیبا و ساحلی به نام Neighborhood، با مناظر کارت پستالی و رقابت‌های فوق‌العاده خود، اثرگذاری کنید. از سیستم بازیکن جدید برای ایجاد MyPLAYER مناسب استفاده کنید تا با توانایی‌های خود بازی کنید و از سیستم به‌روز شده‌ی نشان‌ها بهره‌مند شوید. در این محیط تازه، تراس‌ها را بپیمایید، ماموریت‌های جدید را کامل کنید و بازیکنان رقیب را در زمین بازی MyCAREER به چالش بکشید.

🔧 MANAGE YOUR MyTEAM
حالت کلاسیک جمع‌آوری کارت بازی بازگشته و با ساعت‌ها سرگرمی قابل تنظیم پر شده است. از گذشته و حال استفاده کنید و تیمی از ستارگان و افسانه‌های همه دوران‌ها بسازید تا در حالت‌های تک نفره و چندنفره مسلط شوید. MyTEAM شامل بهبودهای نوآورانه‌ای است، از جمله حالت سقف حقوق جدید، و به همان احساس رقابتی مختصر باقی می‌ماند.

🎮 MAKE YOUR MOVES
از گیم‌پلی مطمئن‌تری لذت ببرید با تأکید بر مکانیک‌های بی‌درز و دقت در جزئیات. آرایه‌ای از حرکات خود را با به‌روز شدن دفاع داخلی و کنترل‌های دمبل کمبو برای اعمال موثر‌تر حرکات مبتنی بر مهارت به نمایش بگذارید. 🏀

 


  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

  • macOS 11.0 به بعد

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

تیم کوک مدیر عامل اپل
به ندرت پیش می‌آید که یک نفر بتواند تاریخ را رقم بزند؛ اما به این فکر کنید که اگر این اتفاق بیفتد چه خواهد شد. این اتفاق می‌تواند برای شما رخ دهد. این اتفاق باید برای شما رخ دهد.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘