دانلود بازی GRIME نسخه : 1.3.5 برای مک

نسخه : 1.3.5

ماده‌ی خارق‌العاده خود را نابود می‌کند در حالی که جهان لرزان و منقبض می‌شود - شما را محکم فشرده و به ساحل ناشناخته‌ی زندگی پرتاب می‌کند.

نمی‌دانید او چه چیزی را پنهان می‌کند، به قدری بیگانه در شناختش، و با این حال باید برای بقا در وحشتی که پیرامون شما حکم‌فرماست، بجنگید. جو سورئال را کاوش کنید، تا جایی که ممکن است دشمنان را جذب کنید و مهارت‌های آن‌ها را علیه خودشان به کار بگیرید تا از تمامی شکل‌های قبلی‌تان فراتر روید.

در GRIME، می‌توانید به روش خود بازی کنید و مهارت‌هایی که به شما بهترین می‌آیند را تقویت کنید. خواهید فهمید که می‌توانید به روش‌های مختلفی به دشمنان نزدیک شوید، از مناظر متفاوتی عبور کنید، با ساکنان آن‌ها ملاقات کنید و دلیل دیوانگی‌شان را پیدا کنید.

ویژگی‌ها:

• سورئالیسم حیرت‌انگیز - رازهای ناشناخته‌ی غارهای گریان و بیابان‌های پوشیده از چهره‌ها را کشف کنید. با شخصیت‌های دیگر جهانی از تمدن‌های متمایز در یک جهان ارگانیک و مرتبط با هم - همه در ۳D اتری - ملاقات کنید. با دشمنانی که از خود این جهان برخاسته‌اند مبارزه کنید و آن‌ها را به طور کامل جذب کنید.

• مبارزه‌ی بی‌امان - دشمنان خود را با دفع حملاتشان تنبیه کنید، آن‌ها را روی زمین و در هوا خرد کنید و برای کسب قدرت بیشتر در جنگ علیه جهان زنده آن‌ها را مصرف کنید.

• سلاح‌های زنده - سلاح‌ها را از موجودات زنده در حین حرکت تغییر دهید - از شمشیرهای چنگالی تا شلاق‌های کرم. شکل او در حین نبرد تغییر خواهد کرد.

• توسعه‌ی مهارت منحصربه‌فرد - با شکار و جذب هیولاهای قدرتمند مهارت‌های خود را ارتقاء دهید و واقعاً شخصیت خود را با سبک بازی خود مطابقت دهید.

• رؤسای چالش‌برانگیز - با موجوداتی که چ

ندین برابر بزرگتر از شما هستند مبارزه کنید. به استراتژی آن‌ها سازگار شوید، خودداری کنید، و جذب کنید تا توانایی‌هایی که تغییرات بزرگی در هم مبارزه و هم حرکت ایجاد می‌کنند، آزاد کنید.


  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

  • Processor: M1 or newer
  • Memory: 4 GB RAM

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

استیو جابز (استیون پال جابز) بنیانگذار اپل
اینکه ثروتمندترین فرد قبرستان باشم برای من اهمیتی ندارد. اینکه شب ها قبل از رفتن به تخت خواب، بدانم که امروز کار خارق العاده ای انجام داده ام، این چیزی است که برای من ارزشمند است.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘