دانلود بازی Football Manager نسخه : 24.4.0 برای مک

نسخه : 24.4.0

فوتبال فقط بهترین بودن و بردن نیست. این در مورد غلبه بر مشکلات، تحقق رویاهای خود و کسب موفقیت است. جنگیدن در راه رسیدن به اوج و شوکه کردن جهان یا بازگشت از لبه پرتگاه - این لحظات شیرین‌ترین طعم را دارند.

توضیحات بازی

123 لیگ برتر فوتبال در اختیار شما قرار دارد. آیا آنچه را که برای خرج کردن عاقلانه بودجه های کلان (یا کوچک) و هدایت باشگاه خود به اوج بازی لازم است، دارید؟
یک تیم پشتیبان در کلاس جهانی بسازید که می تواند در همه چیز از استخدام تا توسعه بازیکن کمک کند. در حین بررسی چالش های روزمره ای که در مدیریت فوتبال با آن مواجه هستید، به تخصص آنها تکیه کنید.
پایگاه داده برتر جهانی Football Manager شامل بیش از 500000 بازیکن واقعی برای استعدادهای کشف نشده را بگردید یا تیم خود را از درون بسازید، و به افراد بالقوه خود آموزش دهید تا به پتانسیل نهایی خود پی ببرند.
بازی زیبا را به روش خود انجام دهید و یک هویت فوتبالی در صفحه تاکتیک ایجاد کنید که بازیکنان شما می توانند در آن خرید کنند. این به شما بستگی دارد که سیستمی را تولید کنید که بارها و بارها موفقیت را ارائه دهد.
خود را در زیباترین تجربه ما در روز مسابقه غرق کنید و شاهد زنده شدن دیدگاه فوتبالی خود در زمین باشید. همانطور که تیم خود را به سمت شکوه هدایت می کنید، همه تصمیمات کلیدی را بگیرید.

 

شب های بزرگ اروپایی
با لیگ قهرمانان یوفا، لیگ اروپای یوفا و لیگ اروپا کنفرانس اروپا که همگی دارای مجوز کامل هستند، حس بهتری از موقعیت را تجربه کنید. قرعه‌کشی‌های جام حذفی و برگه‌های تیمی با مارک رسمی، تابلوهای امتیازات و گرافیک گل‌ها، مسابقات باشگاهی یوفا را زنده می‌کنند.

ترکیب‌های قوی تر بسازید
فعالیت انتقال خود را با جلسات جستجو و استخدام اصلاح شده، رابطه نزدیک تر با عوامل و ابزارهای جدید برنامه ریزی تیم تقویت کنید. با نظارت بهتر بر آینده‌تان در خط لوله، رسیدن به جاه‌طلبی‌های بلندمدت باشگاه هرگز آسان‌تر نبوده است.

از رقبای خود پیشی بگیرید
مهارت های مدیریتی خود را در برابر واقعی ترین مدیران هوش مصنوعی در تاریخ این سری آزمایش کنید. بازنگری در تصمیم گیری حریفان، آنها را باهوش تر کرده است، در حالی که دستورالعمل های تاکتیکی جدید خارج از مالکیت، فوتبال دفاعی و ضد حمله را قابل دوام تر می کند. همانطور که در هر بازی سخت‌تر فشار می‌آورید، پیشرفت‌های بیشتری در موتور مسابقه مشاهده خواهید کرد، از جمله تغییراتی در نحوه عملکرد بال‌بک‌ها و دابل پیوت‌ها و مجموعه‌ای از انیمیشن‌های جدید.

طرفداران را فراموش نکنید
با سیستم جدید حامیان اعتماد به نفس بیشتر از همیشه به طرفداران نزدیک شوید. با انتظارات آنها در داخل و خارج از زمین کنار بیایید تا آینده درخشان و بلندمدتی را در زمین بازی تضمین کنید.

از موفقیت خود لذت ببرید
نقاط عطف و دستاوردهای هر شغلی را با خط زمانی مدیر پویا جدید دوباره زنده کنید. چه برای یک بازیکن جوان اولین بازی خود را در تیم اصلی انجام داده باشید یا در لیگ قهرمانان اروپا قهرمان شده باشید، لذت بردن و به اشتراک گذاشتن داستان Football Manager خود هرگز آسان نبوده است.

تعداد بی‌شماری ویژگی‌های بزرگ و کوچک، که برای بهبود تجربه بازی شما طراحی شده‌اند، آماده هستند تا در هر شغلی آن را کشف کنید.


  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

  • سیستم عامل : Mac Os 11 به بعد
  • پردازنده: پشتیبانی از پردازنده Apple Silicon یا Intel
  • رم : 4 GB RAM
  • گرافیگ: Apple M1, Intel HD Graphics 5000, NVIDIA NVIDIA GeForce GT 750M - 256MB VRAM - Metal
  • فضای مورد نیاز: 7 GB available space

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

استیو جابز (استیون پال جابز) بنیانگذار اپل
اما اپل واقعا به یک درامر متفاوت می زند. من قبلاً می گفتم که اپل باید سونی این تجارت باشد، اما در واقعیت، فکر می کنم اپل باید اپل این تجارت باشد.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘