دانلود بازی Dead Cells نسخه : 2.0.7 برای مک

نسخه : 2.0.7

Dead Cells یک شیطان سرکش است، الهام گرفته از مترویدوینا، عملگر. شما یک قلعه پر پیچ و خم و در حال تغییر را کشف خواهید کرد… فرض کنید که می‌توانید در راه مبارزات با روح 2D با راه خود در گذشته نگه دارید. بدون پاسگاه بکش، بمیر، یاد بگیر، تکرار کن.

امکانات:

RogueVania: اکتشاف تدریجی یک جهان بهم پیوسته، با قابلیت پخش مجدد یک سرکش-لیت و تهدید پمپاژ شدن آدرنالین از پریدات.
Action 2D Souls-lite: مبارزه سخت اما عادلانه، بیش از پنجاه سلاح و جادوها با گیم پلی بی‌نظیر و البته هراس اضطراری برای غلبه بر شما مشکل دارد.
پیشرفت غیرخطی: فاضلاب، اوسواری یا Remparts؟ پس از باز کردن قفل، توانایی‌های دائمی ویژه به شما امکان می‌دهد برای رسیدن به هدف خود به مسیرهای جدید دسترسی پیدا کنید. مسیری را انتخاب کنید که متناسب با ساخت فعلی شما، سبک بازی شما یا فقط روحیه شما باشد.
اکتشاف: اتاقهای مخفی، معابر پنهان، مناظر جذاب. لحظه‌ای قدم بزن تا برجها را بپیمایید و در آن هوای آلوده به غبار دریای تازه نفس بکشید…


نسخه 2.0.7:

  • لیست تغییرات در اینجا موجود است.

OS X 10.9 به بعد

پردازنده 64 بیت

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

استیو جابز (استیون پال جابز) بنیانگذار اپل
شما نمی‌توانید با نگاه به آینده نقاط را به هم وصل کنید؛ تنها می‌توانید آن‌ها را با نگاه به گذشته به هم وصل کنید. بنابراین باید به این اعتماد کنید که نقاط به نحوی در آینده شما به هم متصل خواهند شد. باید به چیزی اعتماد کنید - نیروی درونی‌تان، سرنوشت، زندگی، کارما، هر چیزی. این رویکرد هیچ‌وقت من را ترک نکرده است، و در زندگی‌ام تمام تفاوت را ایجاد کرده است.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘