دانلود بازی Broforce نسخه : 3150.202401151249 برای مک

نسخه : 3150.202401151249

وقتی شر به جهان چنگ می‌اندازد، جهان به دنبال کمک از Broforce است، یک سازمان نظامی که از نظر بودجه کمبود دارد اما در عوض، سلاح‌های فراوانی در اختیار دارد. این گروه با شعار استفاده‌ی بی‌رویه و افراطی از قدرت شناخته می‌شود. کمربندهایتان را محکم ببندید، سه دوست خود را پیدا کنید و تروریست‌ها را به قطعات تبدیل کنید، با بازی کردن به عنوان هر یک از ده‌ها قهرمان شجاع آشنا از فیلم‌های اکشن هالیوود. یک انبار بزرگ اسلحه به شما اجازه می‌دهد تا آبشارهایی از انفجارها، آتش، ناپالم و اعضای بریده شده را ترتیب دهید - البته، همه به نام آزادی.

 
قدرت Broforce: جهان را با ده‌ها قهرمان شگفت‌زده کنید، هرکدام مسلح به انبار اسلحه خود و حرکات ویژه منحصر به فرد خود برای آوردن دموکراسی به جهان.
 
حالت‌های بازی همکاری و دوئل: به تنهایی، دو نفره، سه نفره یا چهار نفره علیه تروریست‌ها بجنگید! یا پیوندهای خود با دوستانتان را قطع کرده و در حالت‌های بازی چندگانه و دیدنی برای تعیین برنده با آنها مبارزه کنید.
 
همه چیز می‌سوزد و منفجر می‌شود: با کمک دوستانتان تلاش کنید سطح را در زمان محدود تکمیل کنید، در حالی که جهان پیرامون شما می‌سوزد و عمیق‌تر به دره‌ی هرج و مرج فرو می‌رود.
 
لذت بردن از تخریب: نابود کردن بخش‌هایی از سطوح فرصت‌های استراتژیک جدیدی را باز می‌کند، و فراوانی بشکه‌های قرمز منفجر شونده عدالت™ با یک شلیک شانس دشمن را به طور کامل از بین می‌برد.
 
ویرایشگر سطح: از یک ویرایشگر پیشرفته برای ایجاد سطح رویاهای خود که دوستانتان از آن حسادت خواهند کرد استفاده کنید و آن را با جامعه گیمرها به اشتراک بگذارید. هریک از صدها سطح ایجاد شده توسط جامعه را دانلود کنید تا آن‌ها را تکمیل کنید و نمره‌ای که شایسته آن هستید را کسب کنید.

  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

  • Operating system: macOS X 10.9.0 or later
  • Processor: 2.8 GHz Intel Core 2 Duo or better
  • Memory: 4 GB
  • Graphics: OpenGL 3.0 compliant video card

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

تیم کوک مدیر عامل اپل
بگذارید شادی شما در سفرتان باشد - نه در یک هدف دوردست.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘