دانلود بازی Assassins Creed 2 نسخه : 10251 برای مک

نسخه : 10251

این بازی مک، تجربه اصلی گیم پلی را حفظ می‌کند که اولین اثر را به موفقیت چشمگیری رساند و دارای تجربیات جدیدی است که بازیکنان را شگفت زده و به چالش می‌کشد.
Assassin’s Creed 2 داستانی حماسی از خانواده، انتقام و توطئه است که در پس زمینه بکر و در عین حال وحشیانه ایتالیای رنسانس اتفاق می‌افتد. اتزیو با لئوناردو داوینچی دوست می‌شود، با قدرتمندترین خانواده‌های فلورانس روبرو می‌شود و در کانال‌های ونیز سرمایه‌گذاری می‌کند، جایی که یاد می‌گیرد یک قاتل استاد شود.

امکانات
EZIO، یک قاتل جدید برای یک دوره جدید Ezio Auditore da Firenze یک جوان نجیب ایتالیایی است که پس از خیانت به خانواده‌اش و او به دنبال انتقام گرفتن از راه‌های قاتلان است. او یک مرد بانویی است، یک روح آزاد با روحیه و در عین حال جنبه بسیار انسانی در شخصیت خود دارد. از طریق او، شما تبدیل به یک قاتل استاد می‌شوید.
ایتالیا دوره رنسانس ایتالیا در قرن پانزدهم کمتر کشوری بود و بیشتر مجموعه‌ای از دولت شهرها بود که در آن خانواده‌هایی با قدرت سیاسی و اقتصادی شروع به ایفای نقش رهبری در شهرهایی مانند فلورانس و ونیز کردند. - Assassin’s Creed 2 این سفر در میان برخی از زیباترین شهرهای جهان در زمانی از تاریخ اتفاق می‌افتد که فرهنگ و هنر در کنار برخی از وحشتناک‌ترین داستان‌های فساد، طمع و قتل متولد شده اند.
یک آزادی جدید شما می‌توانید هر زمان که بخواهید و هر طور که می‌خواهید ماموریت‌ها را انجام دهید در این دنیای آزاد که دویدن آزاد را به شما بازمی‌گرداند و عناصری مانند شنا و حتی پرواز را به ماجراجویی اضافه می‌کند. تنوع در گیم پلی یک لایه دیگر را به شما اضافه می‌کند تا بتوانید به هر شکلی که انتخاب می‌کنید، واقعاً در بازی بازی کنید. - Assassin’s Creed 2
DYNAMIC CROWD دنیای زنده و نفس گیر را کشف می‌کند که در آن هر شخصیت یک فرصت برای بازیکن است. ترکیب شدن با جمعیت آسان‌تر است، کار با شخصیت‌های درون بازی جوایز زیادی را به همراه دارد، اما می‌تواند منجر به عواقب شگفت‌انگیز شود.
تبدیل شدن به یک قاتل استاد مهارت‌های خود را برای تبدیل شدن به یک قاتل استاد کامل کنید که در آن سلاح‌های جدیدی به صدا در می‌آورید، یاد می‌گیرید که دشمنان را خلع سلاح کنید، سپس از سلاح‌های آنها علیه آنها استفاده کنید، و با استفاده از هر دو تیغه‌های مخفی، دشمنان را ترور کنید. - Assassin’s Creed 2


  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

OS version: Only 10.5.8, 10.6.3 / Processor type(s) & speed: Core 2 Duo 3.06 GHz / RAM minimum: 3GB / Video RAM: 256 MB Shader model 3.0 see supported list -Assassin’s Creed 2

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

تیم کوک مدیر عامل اپل
امیدوارم در یاد مردم به عنوان یک مرد خوب و شایسته بمانم، در این صورت موفق شده ام.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘