سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود بازی Void Bastards

نسخه : 1.0
0 از 0 نظر

شما می‌خواهد مسئولیت بر عهده بگیرید، نه فقط اسلحه و آتش خود را نشان دهید. وظیفه شما این است که تارهای برقی Void Bastards را از سحابی سارگاسو خارج کنید. شما تصمیم می‌گیرید: به کجا بروید، چه کاری انجام دهید و با چه کسی بجنگید و بعداز آن باید آن استراتژی را در مواجهه با دشمنان عجیب و وحشتناک انجام دهید.

در سفینه‌های سفارشی فضایی شما مأموریت خود را برنامه ریزی می‌کنید، با توجه به چیدمان کشتی، خطرات و دشمنانی که ممکن است با آنها روبرو شوید و چه ترمینال‌ها و سایر سیستم‌های کشتی را می‌توانید به نفع خود استفاده کنید.

با دقت در کشتی‌های خطرناک حرکت کنید، در جستجوی لوازم و دستکاری سیستم‌های کنترل باشید. به آنچه می‌یابید واکنش نشان می‌دهید. آیا شما به ژنراتور می‌توانید قدرت را به صورت آنلاین برگردانید یا برای غیرفعال کردن دفاع کشتی، راه خود را به ماژول امنیتی می‌برید؟ با دقت انتخاب کنید که چه زمانی باید بجنگید، چه زمانی فرار کنید  و چه موقع یک حرامزاده باشید.

از وسایل مورد نیاز خود برای بدست آوردن ابزارها و اسلحه‌ها استفاده کنید، از بچه گربه‌های روبو گرفته تا خوشه‌های وحشتناک ناپایدار.

غلاف کوچک فرار خود را از طریق سحابی گسترده حرکت دهید. از نهنگ‌ها و دزدان دریایی بدجنس فرار کنید و مودبانه از دستگیری دزدان گرسنه خودداری کنید در حالی که باید در مورد مواد غذایی، سوخت و منابع دیگری که شما را زنده نگه می‌دارد در تلاش باشید.

Void Bastards دارای یک کمپین ۱۲-۱۵ ساعته است که می‌توانید با یک عرضه بی‌پایان از زندانیان، هرکدام ویژگی‌های منحصر به فرد خود را کامل کنید. وقتی یکی می‌میرد، قدمهای دیگر برای ادامه جنگ پیش می‌ آید. هرچند نگران نباشید، زیرا هر پیشرفت هنری که انجام داده‌اید از دیگری به دیگری حفظ می‌شود.


لیست تغییرات:

لیست تغییرات در دسترس نیست


نیازمندی‌ها:

macOS ۱۰.۱۳ به بعد

پردازنده ۶۴ بیت


اسکرین شات ها:

دانلود با لینک مستقیم
حجم: 1.08 گیگابایت
ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

استیو جابز (استیون پال جابز)
من همانند خیلی از کارهای موثری که انجام داده ایم به موارد بسیاری که انجام نداده ایم افتخار می کنم. ابداع کردن شامل گفتن نه به هزاران مسئله ی گوناگون است.
SPACE^