سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود بازی Weedcraft Inc

نسخه : 1.2.1
0 از 0 نظر

شرکت Weedcraft Inc به بررسی مشاغل تولید، پرورش و فروش وید در آمریکا می‌پردازد و به جنبه‌های مالی، سیاسی و فرهنگی روابط پیچیده کشور با این گیاه پر دردسر واعتیاد آور می‌پردازد.  

تولید کننده‌های ماری جوانا لازم است که منابع را با دقت در اولویت قرار دهند زیرا آنها مدیریت تولید و توزیع وید‌های خود را مدیریت می‌کنند. گیاهان قاتل را پرورش دهید، آنها را به صورت متقاطع پرورش دهید تا گونه‌های منحصر به فردی از کاهو شیطان ایجاد کنید، یک کارمند در حال رشد را استخدام کنید و مدیریت کنید و آماده شوید تا این رقابت را انجام دهید. همانطور که در زندگی واقعی، تجارت جوانه فرصت‌های زیادی را همراه با یکسری مشکلات به وجود می‌آورد. تصمیم بگیرید که برای به حداکثر رساندن سود، ریسک اضافی را در چه زمانی انجام دهید، اما مراقب باشید، پلیس و سیاستمداران همه در حال کار هستند.  

Weedcraft Inc موضوعی مهم و بحث برانگیز است که به شیوه‌ای بصیرت و مفصل ارائه شده و چالشی را برای کسانی که حاکم هستند، ارائه می‌دهد و مجموعه‌ای از سناریوهای متنوع و شخصیت‌های منحصر به فرد را برای کار با (یا اطراف) رشد امپراتوری جوانه زنی شما ارائه می‌دهد. این که آیا شما تصمیم به سرگرمی با سیاستمداران دارید، پلیس را گیج کنید، برای حقوق ماری جوانا پزشکی بجنگید یا با سیستم حقوقی کار کنید، این همه به اسم icky چسبناک و سود شرکت‌های شما است.

امکانات

بحث و جدال با بینش ارائه شده است.
اقتصاد و توزیع تجارت جوانه خود را مدیریت کنید.
گزینه‌هایی که مهم هستند، شخصیت‌هایی با انگیزه‌های خاص خود، همگی در یک داستان با طنز و دل ارائه می‌شوند.
اتاق رشد خود را برای بهترین بازده‌ها تجهیز کنید و هر عنصر رشد خود را کنترل کنید. تغذیه، آب را تنظیم کرده و گیاهان خود را اصلاح کنید، حتی پیوند‌های کاملاً جدید پرورش دهید!
قوانین را تغییر دهید، جامعه را تغییر دهید و روشی را که دنیای اطراف شما محصول شما را درک می‌کند تغییر دهید.
طبق قوانین بازی کنید، آنها را بشکنید یا کمی آنها را خم کنید اخلاق در Weedcraft Inc در مقیاس کشویی است.
استخدام کارمندان آتش نشانی، اختلال در رقابت و قانون به هر وسیله‌ای که در اختیار شما باشد یا دشمنان خود را نزدیک نگه داشته و با هم دوست شوید، انتخاب دست شماست.


لیست تغییرات:

لیست تغییرات در اینجا


نیازمندی‌ها:

پردازنده Intel Core i۵-۳۲۱۰M (۲ * ۲۵۰۰) or equivalent

4 گیگابایت رم

گرافیک HD Graphics ۴۰۰۰، GeForce GTX ۴۶۰ (۱۰۲۴ MB)

macOS ۱۰.۱۲. ۱ به بعد


اسکرین شات ها:

ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

استیو جابز (استیون پال جابز)
من بر این باور هستم آنچه بیش از نیمی از کارآفرینان موفق را از غیر موفق ها جدا می نماید پشتکار خالص است.
SPACE^