سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود بازی Night Call

نسخه : 1.0.1
5 از 1 نظر

یک قاتل سریالی مرموز، در خیابان‌های پاریس مدرن به سر می‌برد. شمارش اجساد بالا می‌رود، و پلیس نزدیک به گرفتن قاتل نیست.

شما یک راننده تاکسی هستید و از آخرین حملات قاتل بازمانده، به سختی فرار کرده اید. شما هفت شب فرصت دارید تا قاتل را پیدا کنید، یا پلیس شما را قاتل معرفی می‌کند. چند تغییر بعدی به دور از حالت عادی یا بی‌خطر نیست…

Night Call یک بازی تحقیق Noire غیر خطی و روایت محور است. شما کارآگاه نیستید، اما استعداد دارید. در اطراف شما، مردم احساس راحتی بیشتری می‌کنند. آن‌ها صحبت می‌کنند آنها افکار، احساساتشان، داستانهایشان، رازهایشان و… را به اشتراک می‌گذارند. برای مسافران، شما چیزی بیش از راننده نیستید. شما همچنین یک دوست قابل اعتماد هستید و اگر می‌خواهید قاتل را بگیرید، باید این نقش‌ها را به خوبی بازی کنید.

از زمان محدود موجود در هر شب برای جمع آوری سرنخ‌ها و در ضمن کسب پول برای پرداخت قبض خود استفاده کنید. مسافران را به مقصد مقصد خود برسانید، داستانهای آنها را بشنوید و پاسخ‌ها را با دقت انتخاب کنید. برخی از آنها فقط افراد عادی هستند که داستان می‌گویند، اما برخی دیگر می‌توانند سرنخی را که برای تحقیقات شما مهم باشد نشان دهند. راه‌های درست را دنبال کنید تا اطلاعات جدیدی را در مورد مظنونان کشف کنید و فراموش نکنید که برای خرید بنزین و پرداخت قبض خود پول کافی تهیه کنید.

آیا می‌توانید معماها را قبل از اینکه دیر شود حل کنید؟ بهتر است عجله کنید، هم ساعت و هم متر در حال کار هستند…

ویژگی‌های کلیدی:

CAST زنده و اصلی: با بیش از ۷۰ شخصیت اصلی، شگفت آور، واقع بینانه آشنا شوید و زندگی خود را برای چند لحظه کوتاه به اشتراک بگذارید. برخی ممکن است شما را به حرکت درآورند، از شما الهام بگیرند یا شما را ناراحت کنند. گوش دهید و کمک کنید، آنها ممکن است برای شما مفید باشند.
GORGEOUS GAME NOIRE STYLE: هر شخصیت و مکان با عشق و علاقه به رنگ سیاه و سفید خیره کننده طراحی می‌شوند و برانگیختن تنش خالص سبک نوین از هنر است.
تحقیق در مقابل Survival: آیا می‌خواهید برای پول بیشتر اطلاعات را رها کنید یا درآمد خود را فدای اطلاعات موردنیاز خود کنید؟ انتخاب خود را به سرعت انجام دهید، زمان تمام می‌شود!
قاتلان چندگانه: سرنخ‌هایی را در سه مورد مجزا جمع کنید. آیا می‌توانید هویت قاتلان را کشف کنید؟

مراقب باشید، یک فرد مظنون در یک مورد ممکن است در مورد دیگر کاملاً بی‌گناه باشد.


لیست تغییرات:

لانچر هنگام راه اندازی بازی اضافه شد

بوت شدن بدون نیاز به لانچر

بهبود کرش خوردن نرم افزار


نیازمندی‌ها:

OS X ۱۰.۸ به بعد

پردارنده ۶۴ بیت


اسکرین شات ها:

دانلود با لینک مستقیم
حجم: 497.80 مگابایت
ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

تیم کوک
میان «علاقه‌مندی به کار کردن» و «علاقه‌مندی به کار» تفاوت فاحشی وجود دارد.
SPACE^