سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود بازی Sigma Theory: Global Cold War

نسخه : 0.19.0.0
0 از 0 نظر

Sigma Theory: Global Cold Wa یک بازی استراتژی و شبیه سازی است که درباره یک کشف علمی بزرگ می‌باشد یک کشف علمی که در حال تغییر پارادایم بر سر دنیا، وعده فن آوری‌های جدید رادیکالی را می‌دهد. ابرقدرتهای جهان درک می‌کنند که می‌توانند قدرت تخریب سیستم مالی جهانی، پاک کردن کل کشورها یا حتی دستیابی به جاودانگی را داشته باشند.

با این حال، این کشف - موسوم به «نظریه سیگما» - تنها توسط تعداد انگشت شماری از دانشمندان قابل استفاده است. شما در رأس بخش سیگمای کشور خود قرار دارید. هدف شما اطمینان از این است که ملت شما مزایای نظریه سیگما را قبل از هر کس دیگری بدست آورد.

برای دستیابی به این هدف منابع قدرتمندی در اختیار شما خواهد بود: کادرهایی از نخبه‌ترین مأمورین پنهان جهان، هواپیماهای بدون سرنشین تاکتیکی پیشرفته و البته مهارت‌های خود را در دیپلماسی و اختفا افزایش دهید.

در این بازی یک جنگ سرد وجود دارد، انسانی که باید آینده خود را با آن بسازد.

جاسوسی مبتنی بر نوبت: از عوامل ویژه خود برای سلطه بر جهان استفاده کنید. اغوا، باج خواهی، دستکاری، جاسوسی صنعتی… هر ضعف کم هم مجاز است و هم تشویق می‌شود.

روابط پویا: روابط خود را با بیش از ۱۰۰ ان. پی. سی توسعه دهید و مدیریت کنید: لابی‌ها، گروه‌های مسلح، سیاستمداران… اتحاد، فریب یا ترور، شما انتخاب می‌کنید که با کدام یک رابطه بهتری داشته باشید.

عملیات میدانی: آدم ربایی مستقیم از اهداف شما در حین تعقیب و گریز از طریق بزرگترین شهرهای جهان است اختیار یا رویارویی مستقیم، زندگی گروگان‌های شما در دستان شماست.

استخدام

ابتدا، برای پشتیبانی از ماموریت‌های خود، تیمی از چهار نماینده ویژه را از که ۵۰ شخصیت منحصر به فرد غیرقابل باز کردن استخدام کنید. هرکدام داستان، انگیزه‌ها و ویژگی‌های خاص خود را دارند که رفتار خود را در طول ماموریت‌ها تعریف می‌کنند.

برای تکمیل بخش Sigma و اجرای استراتژی خود به بازپرس، سرباز، هکر، اغواکننده و سایر عوامل دسترسی پیدا کنید.

جاسوسی

هنگامی که تیم شما آماده است، به آنها ماموریت‌هایی در سراسر جهان اختصاص دهید تا دانشمندان را گرد آورند، اسناد مربوط به سازش را در مورد سیاستمداران محلی کشف کنند و…

از توانایی‌های عوامل خود برای فریب، دستکاری و رشوه دادن برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنید یا آنها را خنثی کنید.

ضد جاسوسی 

ملل دیگر نیز از عوامل خود برای نفوذ به کشور شما و تصرف دانشمندان شما استفاده خواهند کرد. برای به دست آوردن اطلاعات در مورد دشمنان خود، آنها را ردیابی، ضبط و بازجویی کنید، سپس هنگامی که آنها دیگر مفید نیستند، آنها را مبادله کنید.

استخراج

به مأمورین خود دستور دهید تا دانشمندان استخدام شده را در طی مراحل لرزش مبتنی بر نوبت در بزرگترین پایتختهای جهان استخدام کنند. برای پشتیبانی از این مأموریت‌های ظریف، موقعیت هواپیماهای بدون سرنشین خود را با دقت انتخاب کنید.

دیپلماسی

در نظریه سیگما، دیپلماسی کلید دستیابی به اهداف شما است. با همتایان خارجی خود ملاقات کرده و اهداف خود را با استفاده از چاپلوسی، تهدید یا باج خواهی دنبال کنید. همچنین می‌توانید عوامل اسیر شده خود را آزاد کنید، تحقیقات خود را پیش ببرید و موارد دیگر. روابط خود را با لابی‌های قدرتمند و گروه‌های مسلح و با نفوذ توسعه دهید تا به نفع آنها جلب شود. اما مراقب باشید، آنها ممکن است شما را روشن کنند.

درخت فناوری

نظریه سیگما علت این جنگ سرد است. تجمع دانشمندان از سراسر جهان برای کمک به شما در کشف فن آوری‌های جدید برای به دست آوردن لبه و تغییر جهان، کنترل ذهن، بی‌ثبات سازی اقتصاد جهانی، سربازان ربات، جاودانگی… آیا می‌توانید این اکتشاف‌ها را برای خودتان حفظ کنید یا آنها را با جهان به اشتراک بگذارید؟

 


لیست تغییرات:

لیست تغییرات در دسترس نیست


نیازمندی‌ها:

OS X ۱۰.۷ به بعد

پردازنده ۶۴ بیت


اسکرین شات ها:

دانلود با لینک مستقیم
حجم: 508.70 مگابایت
ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

استیو جابز (استیون پال جابز)
من بر این باور هستم آنچه بیش از نیمی از کارآفرینان موفق را از غیر موفق ها جدا می نماید پشتکار خالص است.
SPACE^