سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود بازی Commandos 2 - HD Remaster برای مک

نسخه : 1.13.009

Commandos 2 – HD Remaster
جالب‌ترین نکته در مورد این بازی ویدیویی این است که به شما این فرصت را می‌دهد تا هر طور که می‌خواهید عمل کنید. شما می‌توانید وظایف را بدون توجه کامل انجام دهید، در سایه بمانید، می‌توانید مستقیماً در پیشانی به دشمن حمله کنید و در واقع می‌توانید هرج و مرج واقعی ایجاد کنید. و دامنه اقداماتی که بازیکن می‌تواند انجام دهد به سادگی باورنکردنی است. محیط تعاملی بازی این بار چیزهای جالب‌تری را جمع آوری کرده است. سناریوهای معتبر جنگ جهانی دوم: 10 ماموریت که 9 محیط مختلف در شب و روز را با اثرات آب و هوایی واقعی پوشش می‌دهد.

لباس‌ها و سلاح‌های دشمن را بدزدید، از تیرک‌ها بالا بروید، روی کابل‌ها تاب بخورید، شنا کنید، از وسایل نقلیه استفاده کنید و به ساختمان‌ها، کشتی‌ها و هواپیماها نفوذ کنید. نه شخصیت منحصر به فرد را کنترل کنید که هر کدام دارای مهارت‌ها و توانایی‌های متفاوتی هستند. موفقیت هر ماموریت فقط به شما بستگی دارد، سلاح‌ها و مهارت‌های خود را آزمایش کنید تا دشمنان کوچکترین شانسی نداشته باشند!

شاهکار تاکتیک‌های بی‌درنگ را که ژانر را شبیه به هیچ‌کس دیگر تعریف نمی‌کرد، دوباره زنده کنید: Commandos 2 که توسط استودیوی افسانه‌ای Pyro ساخته شد، Commandos 2 - HD Remaster یک ادای احترام واقعی به یکی از مشهورترین شاهکارهای بازی است. Commandos 2 Men of Courage را با کیفیت بالا با کنترل‌ها، رابط کاربری و آموزش‌های بازسازی‌شده تجربه کنید.

کنترل یک گروه نخبه از کماندوها را در دست بگیرید که باید در اعماق قلمرو دشمن جسارت کنند و از تخصص ترکیبی خود برای تکمیل یک سری ماموریت‌های بدنام در جنگ جهانی دوم استفاده کنند. مخفیانه به محیط‌های مختلف بر اساس مکان‌های معتبر جنگ جهانی دوم بروید و تیم کماندوهای خود را در برابر شانس‌های زیاد رهبری کنید، مخفیانه عمل کنید و جریان جنگ را تغییر دهید.

 

  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

  • macOS 11.2 به بعد
 

ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

استیو جابز (استیون پال جابز)
چیزهای مورد علاقه من در زندگی، رایگان هستند، پس واضح است که با ارزش ترین منبع ما زمان می باشد.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
SPACE^