سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود بازی Nova Drift

نسخه : 0.29.12
0 از 0 نظر

Nova Drift یک تیرانداز فضایی «Roguelite» است که یک تجربه بازی کلاسیک را با عناصر مدرن اکشن RPG مانند طراحی نظریه و انتخاب بازیکن عمیق ترکیب می‌کند. کشتی شما با شکست دادن دشمنان به سرعت تکامل می‌یابد و به شما امکان می‌دهد ظرف مدت چند دقیقه توانایی‌ها و سلاح‌های آن را به خواسته‌های خود تغییر دهید. بر خلاف بسیاری از ARPGها که صدها ساعت زمان را جذب می‌کنند، Nova Drift به شما امکان می‌دهد کشتی را از ابتدا تا اعدام در یک جلسه بازی انجام دهید.

امکانات

در هر اجرا ساخت منحصر به فردی ایجاد کنید. بازی‌ها سریع هستند و امکان آزمایش سریع، تکرار و پیشرفت را دارند.
حیله گری و خلاقیت پاداش می‌گیرند، زیرا ماژول‌های ارتقا را برای هم افزایی‌های قدرتمند، یادآور بازی‌های عرشه سازی، پاداش می‌دهید.
با پیشرفت و گسترش زرادخانه خود به بیش از ۱۲۰ نسخه مدولار دسترسی پیدا کنید.
ضربه محکم و ناگهانی، فرماندهی یک ارتش بدون سرنشین، سپرهای خود را تخلیه کنید، شارژ کنید، دشمنان خود را با نیروگاه خود بسوزانید، یا از طریق آنها سر و صدا ایجاد کنید… راهی وجود دارد که آن را عملی کنید.
حالت‌های مختلف چالش را باز کنید، خطر و پاداش بیشتری را به شما ارائه می‌دهد. سهام زیاد است، زیرا مرگ دائمی است!
هر بازی بطور تصادفی تولید می‌شود و این مبارزه را شدید و غیرقابل پیش بینی می‌کند. از طریق مبارزات مبارزه کنید یا بی‌پایان بازی کنید…


لیست تغییرات:

نسخه 0.29.12:

  • لیست تغییرات در اینجا موجود است.

نیازمندی‌ها:

OS X ۱۰.۶ به بعد


اسکرین شات ها:

ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

استیو جابز (استیون پال جابز)
اینکه ثروتمندترین فرد قبرستان باشم برای من اهمیتی ندارد. اینکه شب ها قبل از رفتن به تخت خواب، بدانم که امروز کار خارق العاده ای انجام داده ام، این چیزی است که برای من ارزشمند است.
SPACE^