سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود بازی Asterix and Obelix XXL 3

نسخه : 1.56
0 از 0 نظر

سال 50 B. C است. گال کاملاً توسط رومیان اشغال شده است. خوب، نه به طور کامل… یک دهکده کوچک از غول‌های غیر قابل سکون هنوز در برابر مهاجمین قرار دارد و زندگی برای لژیونرهای رومی که اردوگاههای غنی شده توتروم، آکواریوم، لودانوم و کامپاندیم را پادگان می‌کنند آسان نیست.

در صلح سلطنتی در روستای زرهی کوچک، جایی که روستائیان مشغول کار روزانه خود هستند. دو قهرمان ما، آستریکس و اوبلیکس، گراز وحشی، آهنگر و نزاع ماهیگیر را شکار می‌کنند، و رئیس دهکده قدم می‌زند در میدان روستا بالای سپر او.

روزی درویش دهکده، Getafix، نامه عجیبی دریافت می‌کند. این از آوینا گاندیر، کشیش عالی Thule است! او به داروی تهدید شدید برای مردمش هشدار می‌دهد و از او می‌خواهد که منهیر اسرارآمیز را از مخفیگاه خود بیرون کند…

ماجراجویی مهیج را شروع کنید و خود را در دنیای آستریکس غرق کنید! به تنهایی یا با هم همکاری کنید، سرزمین‌های امپراتوری روم را کشف کنید و راز کریستال منهیر و قدرت‌های باورنکردنی آن را پرده بردارید!

امکانات:

استاد منهیر کریستال مرموز را در همه اشکال خود استفاده کنید: منهور سنگی، منهیر یخ، منهور آتش و منهور مغناطیسی!
برای اولین بار در Asterix XXL Saga، به عنوان آستریکس و اوبلیکس در حالت دو نفره با هم بازی کنید! یک ماجراجویی فوق العاده برای به اشتراک گذاشتن به عنوان یک خانواده یا با یک دوست.
داستانی کاملاً جدید را در دنیای طنز آستریکس تجربه کنید و سرزمین‌های امپراتوری روم را کشف کنید.
شخصیت‌های مورد علاقه خود مانند Getafix، Cacofonix و Vitalstatistix و همچنین شخصیت‌های جدید با نام‌های خنده دار را پیدا خواهید کرد!
ماموریت‌های مختلف جانبی را تکمیل کنید و اشیاء پنهان را در تمام سطوح جمع آوری کنید.


لیست تغییرات:

لیست تغییرات در دسترس نمی باشد


نیازمندی‌ها:

macOS 10.13 به بعد

پردازنده 64 بیت


اسکرین شات ها:

دانلود با لینک مستقیم
حجم: 1.06 گیگابایت
ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

تیم کوک
برنده شدن هرگز به معنای بهترین بودن نیست.
SPACE^