6 برنامه محبوب ChatGPT برای مک

11
فروردین 1402
زمان تقریبی مطالعه این مطلب حدود 2 دقیقه
0 نظر 2147 بازدید

ChatGPT سر و صدایی در اینترنت ایجاد کرده است که جای تعجب نیست! این چت بات باورنکردنی مجهز به هوش مصنوعی دارای ویژگی های هیجان انگیز زیادی است! این چت ربات باورنکردنی مجهز به هوش مصنوعی توانایی های تکان دهنده زیادی دارد. از تولید فوری یک مقاله گرفته تا مانند یک نابغه برنامه نویسی، می توانید کارهای زیادی را با ChatGPT انجام دهید.

اگر کاربر مک هستید و به دنبال یک برنامه قابل اعتماد ChatGPT هستید، دیگر دنبال آن نباشید. در این مقاله، سافت‌مک در مورد شش برنامه محبوب ChatGPT برای مک را برای شما معرفی خواهد کرد. این مقاله آپدیت میشود.

 


  • MacGPT


   برنامه Mac GPT

   MacGPT یک برنامه بومی ساده برای macOS است که به شما امکان می دهد به سرعت از نوار منو به chatGPT دسترسی پیدا کنید. تنها با یک کلیک، می توانید chatGPT را باز کنید و با مدل زبان قدرتمند Assistant چت کنید.


   لینک دانلود نرم افزار MacGPT  • OpenCat   OpenCat یک کلاینت بومی سازی شده برای OpenAI و ChatGPT است که تجربه چت روان‌تر و سریع‌تری نسبت به وب ارائه می‌دهد. عملکردهای اولیه OpenCat رایگان است و از iPad و iPhone پشتیبانی می کند.


   دانلود برنامه OpenCat


  • Chat AI Desktop   برنامه دسکتاپ متن باز غیررسمی Chat AI برای مک، ویندوز و نوار منوی لینوکس با استفاده از tauri و rust.


   دانلود برنامه Chat AI Desktop


  • Waige

   برنامه مک Wage

   Waige یک برنامه نوار منو است که به توسعه دهندگان و علاقه مندان به هوش مصنوعی کمک می کند تا استفاده و هزینه های OpenAI API خود را در زمان واقعی پیگیری کنند، چندین حساب را مدیریت کنند و استفاده را در طول زمان با یک نمودار تجسم کنند. همچنین با میانبرهای macOS ادغام می شود.


   دانلود برنامه Waige

  1. Chatbox   یک برنامه دسکتاپ برای ChatGPT API (OpenAI API)، همچنین ابزاری برای رفع اشکال و مدیریت سریع


   دانلود برنامه Chatbox

مطالب مشابه

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

تیم کوک مدیر عامل اپل
امیدوارم در یاد مردم به عنوان یک مرد خوب و شایسته بمانم، در این صورت موفق شده ام.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘