چگونه از Google Gemini AI در آیفون استفاده کنیم

5
تیر 1403
زمان تقریبی مطالعه این مطلب حدود 3 دقیقه
0 نظر 75 بازدید

Google Gemini مدل پیشرفته‌ی هوش مصنوعی گوگل است که برای رقابت با مدل‌های زبانی بزرگ دیگر مانند ChatGPT-4 از OpenAI طراحی شده است. در آیفون‌ها، شما می‌توانید به راحتی در اپلیکیشن Google با Gemini چت کنید. ادامه مطلب را بخوانید تا نحوه استفاده از آن را بیاموزید.

آموزش استفاده از گوگل جمینی در آیفون

گوگل جمینی اخیراً اپل اعلام کرده که با OpenAI همکاری می‌کند تا ChatGPT را در iOS 18 در اواخر امسال عرضه کند و همچنین پیشنهاد داده که به دنبال همکاری با شرکت‌های هوش مصنوعی دیگر نیز می‌باشد تا گزینه‌های بیشتری از ربات‌های گفتگو را به کاربران دستگاه‌های اپل ارائه دهد، مانند Google Gemini. اما تا آن زمان، شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن Google برای iOS به Google Gemini دسترسی پیدا کنید.

Google Gemini دارای کاربردهای عملی متنوعی است که کاربران آیفون می‌توانند آنها را تجربه کنند. به عنوان مثال، در جستجوها، Gemini با درک بهتر زمینه و جزئیات پرسش‌ها، دقت و مرتبط بودن نتایج را افزایش می‌دهد. و در زمینه تولید محتوا، Gemini می‌تواند متن ایجاد و خلاصه کند، تصاویر بسازد و با استفاده از دستورات مختلف به وظایف خلاقانه کمک کند.

برای استفاده از Google Gemini، به یک حساب کاربری گوگل شخصی یا یک حساب Google Workspace که بتواند به اپلیکیشن Google Search دسترسی داشته باشد، نیاز دارید. برای شروع با Gemini، اپلیکیشن Google را بر روی آیفون خود دانلود کرده و سپس مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. بر روی آیفون خود، اپلیکیشن Google را باز کنید.
  2. اطمینان حاصل کنید که وارد حساب کاربری گوگل خود شده‌اید.
  3. اگر Gemini برای شما قابل دسترسی باشد، یک تب Gemini در بالای اپلیکیشن Google نشان داده خواهد شد - به تب Gemini سوئیچ کرده و دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید.
  4. برای چت با Gemini، یک پیشنهاد را بزنید یا آیکون کیبورد را بزنید و سپس دستور خود را وارد کنید. برای گفتن دستور خود، آیکون میکروفون را بزنید و سپس شروع به صحبت کنید. به‌طور جایگزین، برای اضافه کردن عکس به دستور خود، آیکون انتخاب عکس را بزنید.
  5. وقتی آماده شدید، روی ارسال بزنید.

گوگل جمینی در آیفون

گوگل نمایش یا مخفی کردن تب Gemini شما می‌توانید کنترل کنید که آیا تب Gemini در اپلیکیشن Google نمایش داده شود یا خیر با دنبال کردن این مراحل:

  1. در صفحه جستجوی اپلیکیشن Google، روی تصویر پروفایل خود بزنید.
  2. تنظیمات را بزنید، سپس عمومی را بزنید.
  3. سوئیچ کنار نمایش Gemini را تغییر دهید تا ترجیح خود را انتخاب کنید.

مانند سایر مدل‌های زبانی بزرگ، Gemini نیز می‌تواند اشتباه کند. گوگل هشدار می‌دهد که Gemini می‌تواند اطلاعات نادرست ارائه دهد یا حتی اظهارات توهین‌آمیز کند. یک راه برای دوباره بررسی کردن پاسخ‌های Gemini این است که از دکمه گوگل استفاده کنید که با استفاده از جستجوی گوگل محتوایی را پیدا می‌کند که به شما کمک می‌کند اطلاعات دریافت شده از Gemini را ارزیابی و بیشتر بررسی کنید.

دکمه گوگل در زیر هر پاسخ نمایش داده می‌شود، همراه با سایر گزینه‌ها از جمله صادرات به Docs، پیش‌نویس در Gmail، ایجاد لینک عمومی، انتخاب متن، اصلاح پاسخ و سایر پیش‌نویس‌ها.

منبع: macrumors

پیشنهاد هوش مصنوعی

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

استیو جابز (استیون پال جابز) بنیانگذار اپل
باور کنید که ما همه محدود به چیزی نیستیم، تنها به ما خودمان محدود می‌شویم.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘