دانلود برنامه مک

دانلود برنامه YT Saver Video Downloader & Converter نسخه : 7.7.1 برای مک

نسخه : 7.7.1

دانلود ویدیو، صدا، لیست پخش از بیش از 10000 وب سایت، تبدیل ویدیو به MP4، MOV، AAC، WAV و موارد دیگر.

دانلود فیلم ها با مرورگر داخلی YT Saver دارای یک مرورگر وب داخلی است که به شما امکان می دهد سایت های اشتراک گذاری ویدیو/صوت را به راحتی مرور کنید و ویدیوها را مستقیماً در وب سایت ها دانلود کنید.

دانلود نامحدود با YT Saver Downloader با YT Saver PRO می‌توانید ویدیوها و لیست‌های پخش نامحدودی را از سایت‌های استریم دانلود کنید و در حالت آفلاین به ویدیوهای خود دسترسی داشته باشید، و می‌توانید همزمان چندین ویدیو را به صورت انبوه دانلود کنید.

دانلود ویدیوها با سرعت فوق العاده سریع YT Saver Video Downloader سرعت دانلود ویدیو را 10 برابر بیشتر می کند، که به شما امکان می دهد ویدیوها را با سرعت فوق العاده سریع دانلود کنید و سریع ترین سرعت تبدیل را دریافت کنید.

از حریم خصوصی ویدیوهای دانلود شده خود محافظت کنید برای محافظت از ویدیو و صدای خود در برابر چشمان کنجکاو و نادرست تماشای کودکان، YT Saver یک حالت خصوصی برای نگه داشتن محتوای دانلود شده شما در یک پوشه محافظت شده با رمز عبور ارائه می دهد.

فرمت های ورودی پشتیبانی شده ویدئو: MP4، M4V، 3GP، MPEG، DAT، AVI، ASF، WMV، VOB، MKV، FLV، 3GS، 3G2، F4V، WEBM، TS، RMVB، MOVAudio: AAC، AC3، FLAC، M4 WAV، WMA، AMR، MKA، MP2، AIF، AU، AIFF، CAF، OGG، RAM، RA، M4B، M4R، APE، OPUS، WEBM

فرمت‌های خروجی پشتیبانی شده ویدیو: MP4، MOV، WMV، AVI، FLV، MKV، HEVC MP4، HEVC MKV، 3GP، iPhone/iPod، iPad، تلفن اندروید، تبلت‌های اندرویدی صوتی: M4A، MKA، WAV، AAC، FLAC، AIFF، OGG


  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

  • macOS 10.10 به بعد

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

استیو جابز (استیون پال جابز) بنیانگذار اپل
طراحی یک محصول با تمرکز بر روی رفتارهای یک قشر از جامعه کار بسیار دشواری است. در خیلی مواقع مردم نمی دانند چه چیزی می خواهند تا زمانی که شما آنها را متوجه نیاز و خواسته شان نمایید.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘