دانلود برنامه مک

دانلود برنامه Visual Studio Code نسخه : 1.86.0 برای مک

نسخه : 1.86.0

Visual Studio Code انتخاب جدیدی از ابزارهای توسعه دهنده را در اختیار توسعه دهندگان قرار می‌دهد که ترکیبی از سادگی و تجربه کارآمد یک ویرایشگر کد را با بهترین آنچه که توسعه دهندگان برای چرخه اصلی ویرایش-کد-اشکال زدایی نیاز دارند، انجام می‌دهد. ویژوال استودیو کد اولین ویرایشگر کد و اولین ابزار توسعه کراس پلتفرم - پشتیبانی از OSX، لینوکس و ویندوز - در خانواده ویژوال استودیو است.

در قلب خود، ویژوال استودیو کد یک ویرایشگر کد قدرتمند و سریع برای استفاده روزانه دارد. نسخه پیش نمایش Code پیش از این دارای بسیاری از ویژگیهایی است که توسعه دهندگان به یک ویرایشگر کد و متن نیاز دارند، از جمله ناوبری، پشتیبانی از صفحه کلید با اتصالات قابل تنظیم، برجسته سازی نحو، تطبیق براکت، تورفتگی خودکار و قطعه قطعه‌ها، با پشتیبانی ده‌ها زبان.

برای برنامه نویسی جدی، توسعه دهندگان اغلب نیاز دارند که با کد کار کنند و فقط بیشتر از متن باشند. ویژوال استودیو کد شامل پشتیبانی داخلی برای تکمیل همیشه کد IntelliSense، درک کد معنایی غنی‌تر و پیمایش، و اصلاح مجدد کد است. در پیش نمایش، Code شامل پشتیبانی داخلی غنی شده برای توسعه ASP. NET 5 با C #، و توسعه Node. js با TypeScript و JavaScript است که از همان فناوریهای اساسی استفاده می‌شود که Visual Studio را هدایت می‌کند. کد شامل ابزاری عالی برای فناوریهای وب مانند HTML، CSS، LESS، SASS و JSON است. کد همچنین با مدیران بسته‌ها و مخازن ادغام می‌شود، و کارهای دیگری را ایجاد می‌کند تا سریعتر بتواند گردش کار روزمره را انجام دهد. و Code Git را می‌فهمد، و گردشهای کاری عالی Git را ارائه می‌دهد و اختلاف منبع در ادیتور ادغام شده است.

توجه: ویژوال استودیو کد نرم افزار رایگان است، برای بارگیری می‌توانید به وب سایت رسمی بروید.


  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

  • OS X 10.12 به بعد
  • پشتیبانی از پردازنده Apple silicon یا Intel
 

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

استیو جابز (استیون پال جابز) بنیانگذار اپل
ما افرادی را استخدام می‌کنیم که می‌خواهند بهترین چیزها را در جهان بسازند.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘