دانلود برنامه مک

دانلود برنامه TablePlus نسخه : 6.0.0 برای مک

نسخه : 6.0.0

بومی، سریع و ایمن: با استفاده از یک برنامه بومی که می‌تواند به سرعت مانند یک لامبو اجرا شود، پایگاه داده خود را به راحتی ویرایش و ذخیره کنید. همچنین برای محافظت از بانک اطلاعاتی شما از جمله لیبش‌های بومی و TLS به بسیاری از ویژگی‌های امنیتی مجهز است.
چند زبانه و بررسی کد: به سرعت عکس فوری از پایگاه داده خود را با نمایش چند زبانه و چند پنجره دریافت کنید، و همچنین با بررسی Code در کنترل آنچه در پایگاه داده خود تغییر داده‌اید، کنترل داشته باشید.
ویرایشگر قدرتمند SQL: ما بهترین شیوه‌ها را برای ویرایشگر SQL در پیش فرض‌های خود ایجاد کرده‌ایم تا به شما در افزایش بهره وری خود کمک کند، از جمله: Beautify SQL، Highlight Syntax، نتایج Split in Tabs، بخش تقسیم صفحه به صورت افقی و موارد دیگر.
ظاهر قابل تنظیم: می‌توانید ظاهر را انتخاب کنید و میانبرهایی را که به بهترین وجه با سلیقه شخصی شما مطابقت دارند پیکربندی کنید.


  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

  • OS X 10.13 به بعد

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

استیو جابز (استیون پال جابز) بنیانگذار اپل
زمان شما محدود است، آن را با زندگی کردن به روش دیگران هدر ندهید. در دام تعصب نیفتید که معمولا حاصل زندگی کردن بر اساس تفکر دیگران است. اجازه ندهید سروصدای افکار و اعتقادات دیگران ندای درون شما را خاموش کند. و مهم از همه، جرئت این را داشته باشید که به دنبال قلب و ادراک تان بروید. این ها یک جورهایی می دانند که چه چیزی می خواهید بشوید.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘