دانلود برنامه مک

دانلود برنامه PyCharm نسخه : 2024.1.1 arm برای مک

نسخه : 2024.1.1 arm

JetBrains PyCharm – یک IDE برای توسعه حرفه‌ای Python. PyCharm به شما کمک می‌کند تا کد زیبایی بنویسید که نگهداری آن آسان باشد. این IDE با بررسی‌های سازگاری PEP8، بازسازی‌های هوشمند، چندین بازرسی و کمک‌های آزمایشی، از کیفیت کد نظارت می‌کند.

کمک به کدنویسی

یک موتور تحلیل کد هوشمند، تکمیل خودکار دقیق، تشخیص خطا و اصلاحات سریع، ناوبری کد مناسب و سایر عملکردهای مفید را فراهم می‌کند.

ادیتور هوشمند

PyCharm ویرایش کد را با تکمیل خودکار، بررسی کد به موقع، برجسته‌سازی خطا و اصلاحات سریع، بازسازی خودکار و ناوبری آسان، آسان می‌کند.

پشتیبانی از فریمورک‌های وب

PyCharm از فریمورک‌های مدرن توسعه وب پشتیبانی می‌کند: Django, Flask, Google App Engine, Pyramid و web2py.

پشتیبانی از محاسبات علمی

با PyCharm می‌توانید با دفترهای Jupyter کار کنید، دستورات را در کنسول پایتون تعاملی اجرا کنید، کتابخانه‌های Anaconda را شامل شوید و با سایر کتابخانه‌های محاسبات علمی و تحلیل داده‌ها، از جمله Matplotlib و NumPy کار کنید.

توسعه در زبان‌های مختلف

علاوه بر پایتون، PyCharm از jаvascript, CoffeeScript, TypeScript, Cython, SQL, HTML/CSS, زبان‌های قالب، AngularJS, Node.js و سایر فناوری‌ها پشتیبانی می‌کند.

قابلیت‌های توسعه از راه دور

با PyCharm، می‌توانید برنامه‌ها را به میزبان‌ها یا ماشین‌های مجازی از راه دور اجرا، اشکال‌زدایی، آزمایش و استقرار دهید، با استفاده از مفسرهای از راه دور، یک ترمینال SSH داخلی و یکپارچه‌سازی با Docker و Vagrant.

ابزارهای توسعه دهنده داخلی

PyCharm یک اشکال‌زدا و اجراکننده تست داخلی، یک پروفایلر پایتون، یک ترمینال داخلی، ابزارهای پایگاه داده و یکپارچه‌سازی با سیستم‌های کنترل نسخه محبوب را فراهم می‌کند.


  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

  • osx 10.14 به بعد
  • این نسخه صرفا روی پردازنده apple silicon کار میکند

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

تیم کوک مدیر عامل اپل
اجازه بدهید شادی و خوشحالی در طول مسیر با شما همراه باشد، نه در هنگام رسیدن به یک هدف یا مقصد دور.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘