دانلود برنامه مک

دانلود برنامه PopChar نسخه : 10.1 برای مک

نسخه : 10.1

PopChar به شما کمک می‌کند تا بیشترین استفاده را از مجموعه قلم خود داشته باشید. PopChar با رابط شفاف خود راهی بدون سرخوردگی را برای دسترسی به شخصیت‌های خاص هر فونت فراهم می‌کند.

امکانات

قابلیت دسترسی گسترده - Mac شما دارای بیش از 700 قلم است که هرکدام دارای هزاران کاراکتر هستند - چرا آنها را تا حد امکان در دسترس قرار ندهید؟ PopChar باعث می‌شود این اتفاق بیفتد.

مزایای رابط کاربری - PopChar جداول کاراکترهایی را برای تجزیه و تحلیل آسان نشان می‌دهد و یک رابط کاربری فوق العاده مناسب را به شما ارائه می‌دهد. از صفحه کلید خود نمی‌توانید به اکثر این شخصیت‌ها دسترسی پیدا کنید - PopChar آنها را در دسترس شما قرار می‌دهد.

آزادسازی سازگاری - مهم نیست از چه برنامه‌ای استفاده می‌کنید، PopChar سادگی ساده لوحی را برای همه کارهای مربوط به فونت به ارمغان می‌آورد. این که آیا شما با یک پردازنده کلمه یا مرورگر وب کار می‌کنید، PopChar یکپارچه می‌شود.

جستجوی دقیق - قابلیت جستجوی فصلی PopChar به شما کمک می‌کند تا آنچه را که شما به دنبال آن هستید، پیدا کنید، خواه نیاز به جستجوی شخصیت با نام داشته باشید، قلم‌هایی را که شامل کاراکترهای خاصی است، شناسایی کنید یا کل مجموعه کاراکترهای یک قلم را کشف کنید.


  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

  • macOS 11 به بعد

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

تیم کوک مدیر عامل اپل
میان «علاقه‌مندی به کار کردن» و «علاقه‌مندی به کار» تفاوت فاحشی وجود دارد.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘