دانلود برنامه مک

دانلود برنامه Mp3tag نسخه : 1.8.22 برای مک

نسخه : 1.8.22

Mp3tag یک ابزار قدرتمند و آسان برای ویرایش متادیتای فایل‌های صوتی است. موسیقی‌دانان، دی‌جی‌ها، پادکسترها و علاقه‌مندان به صوت از آن برای جنبه‌های مختلف پردازش فایل صوتی استفاده می‌کنند.

این ابزار از ویرایش تگ به صورت دسته‌ای برای چندین فایل به طور همزمان پشتیبانی می‌کند و شامل طیف گسترده‌ای از فرمت‌های صوتی از جمله MP3، MP4 و M4V (بله، این ویدیو است!) تا FLAC، OGG، OPUS، AIF، DSF، MPC و WAV می‌شود.

علاوه بر این، از جستجو در پایگاه داده‌های آنلاین از Discogs و MusicBrainz پشتیبانی می‌کند، که به شما امکان می‌دهد تگ‌های درست را جمع‌آوری کرده و کاورها را برای کتابخانه‌های موسیقی خود دانلود کنید.

این ابزار امکان تغییر نام فایل‌ها بر اساس اطلاعات تگ، جایگزینی کاراکترها یا کلمات در تگ‌ها و نام‌های فایل، وارد کردن اطلاعات تگ و شخصی‌سازی اندازه و فرمت تصویر کاور داخلی را ارائه می‌دهد.

به دلیل تکراری بودن برخی از وظایف مدیریت کتابخانه دیجیتال، Mp3tag به شما امکان می‌دهد کارها را به گروه‌هایی از فعالیت‌ها که به عنوان فرآیندها عمل می‌کنند تا یکپارچگی و نظم را حفظ کنند، سازماندهی کنید. مثال‌ها شامل فرمت‌بندی زمینه‌های تگ، تبدیل مورد حروف، حذف زمینه‌های غیرضروری یا تنظیم اندازه کاور داخلی به ابعاد مورد نیاز است.


  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

  • macOS 10.14 به بعد
  • وارد قسمت enter license شده و softmac را وارد کنید (هرچیزی قابل ثبت شدن هست)

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

تیم کوک مدیر عامل اپل
زندگی خود را وارد حاشیه نکنید. دنیا به حضور پررنگ شما احتیاج دارد.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘