دانلود برنامه مک

دانلود برنامه JetBrains WebStorm نسخه : 2024.1.1 intel برای مک

نسخه : 2024.1.1 intel

WebStorm به شما کمک کدنویسی هوشمند برای جاوا اسکریپت و زبان های کامپایل شده به جاوا اسکریپت، Node.js، HTML و CSS می دهد. از تکمیل کد، ویژگی‌های ناوبری قدرتمند، تشخیص خطا در لحظه، و اصلاح مجدد برای همه این زبان‌ها لذت ببرید.

امکانات

چارچوب های مدرن
WebStorm کمک کدنویسی پیشرفته ای را برای Angular، React و Meteor فراهم می کند. از پشتیبانی PhoneGap، Cordova و Ionic برای توسعه تلفن همراه لذت ببرید و با Node.js برای سمت سرور توسعه دهید. همه در یک IDE!
ویرایشگر هوشمند
IDE پروژه شما را تجزیه و تحلیل می کند تا بهترین نتایج تکمیل کد را برای همه زبان های پشتیبانی شده ارائه دهد. صدها بازرسی داخلی هر گونه مشکل احتمالی را درست هنگام تایپ کردن و پیشنهاد گزینه‌های رفع سریع گزارش می‌دهند.
ناوبری و جستجو
WebStorm به شما کمک می کند تا کد خود را به طور کارآمدتر دور بزنید و هنگام کار با پروژه های بزرگ در زمان خود صرفه جویی کنید. فقط با یک کلیک به یک روش، تابع یا تعریف متغیر بروید یا موارد استفاده را جستجو کنید.
اشکال زدایی، ردیابی و آزمایش
WebStorm ابزارهای داخلی قدرتمندی را برای اشکال زدایی، آزمایش و ردیابی برنامه های سمت کلاینت و Node.js ارائه می دهد. با حداقل پیکربندی مورد نیاز و ادغام متفکرانه در IDE، کارها با WebStorm بسیار آسان تر می شوند.
اشکال زدایی
WebStorm یک دیباگر داخلی برای کد سمت سرویس گیرنده شما (که با Chrome کار می کند) و برنامه های Node.js ارائه می دهد. نقاط شکست را قرار دهید، از کد عبور کنید، و عبارات را ارزیابی کنید - همه بدون خروج از IDE.
تست واحد
تست واحد را به راحتی انجام دهید، زیرا WebStorm با کارما تست رانر و موکا ادغام می شود. تست ها را درست در داخل IDE اجرا و اشکال زدایی کنید، نتایج را در قالبی زیبا و بصری مشاهده کنید و به کد تست بروید.
ردیابی و پروفایل
WebStorm دارای spy-js است، ابزاری داخلی که به شما کمک می کند کد جاوا اسکریپت خود را ردیابی کنید. نحوه ارتباط فایل‌ها با فراخوانی عملکرد را بررسی کنید و هر تنگنای احتمالی را به طور موثر شناسایی کنید.
یکپارچه سازی ابزار بدون درز
WebStorm با ابزارهای خط فرمان محبوب برای توسعه وب ادغام می شود و بدون استفاده از خط فرمان، یک تجربه توسعه کارآمد و کارآمد را برای شما فراهم می کند.
ابزار بسازید
از یک رابط کاربری یکپارچه ساده برای اجرای وظایف Grunt، Gulp یا npm مستقیماً از IDE لذت ببرید. همه وظایف در یک پنجره ابزار ویژه فهرست شده اند، بنابراین برای شروع آن کافی است روی نام کار دوبار کلیک کنید.
ابزارهای کیفیت کد
علاوه بر صدها بازرسی خود WebStorm، می‌تواند JSHint، ESLint، JSCS یا JSLint را علیه کد شما اجرا کند و هر مشکلی را که در جریان است، درست در ویرایشگر برجسته کند.
قالب های پروژه
پروژه های جدید را از صفحه خوش آمدگویی با استفاده از الگوهای پروژه محبوب مانند Express یا کیت شروع وب شروع کنید و به لطف ادغام با Yeoman به مولد پروژه های بیشتری دسترسی پیدا کنید.
ویژگی های IDE
WebStorm بر روی پلتفرم منبع باز IntelliJ ساخته شده است که ما در JetBrains بیش از 15 سال است که در حال توسعه و تکمیل آن بوده ایم. از تجربه تنظیم شده و در عین حال بسیار قابل تنظیمی که برای تناسب با گردش کار توسعه شما فراهم می کند، لذت ببرید.
VCS
WebStorm یک رابط کاربری یکپارچه برای کار با بسیاری از سیستم‌های کنترل نسخه محبوب ارائه می‌کند و از تجربه کاربری ثابت در git، GitHub، SVN، Mercurial و Perforce اطمینان می‌دهد.
تاریخ محلی
چه از VCS استفاده می کنید یا نه، تاریخچه محلی می تواند یک محافظ واقعی کد باشد. در هر زمان می توانید تاریخچه یک فایل یا فهرست خاص را بررسی کنید و به هر یک از نسخه های قبلی آن برگردید.
سفارشی سازی
WebStorm بسیار قابل تنظیم است. آن را طوری تنظیم کنید که کاملاً با سبک کدنویسی شما مطابقت داشته باشد، از میانبرها، فونت ها و تم های بصری گرفته تا پنجره های ابزار و چیدمان ویرایشگر

  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

  • macOS 10.14 به بعد
  • فقط جهت نصب در پردازنده Intel

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

استیو جابز (استیون پال جابز) بنیانگذار اپل
نوآوری هیچ ربطی به تعداد دلارهای R & Dی که دارید ندارد. وقتی اپل با مک آمد، آی‌بی‌ام حداقل ۱۰۰ برابر بیشتر از آن بر روی R & D خود مصرف می‌کرد. این درباره پول نیست. درباره افرادی است که دارید، چگونه رهبری می‌کنید، و چقدر متوجه این موضوع هستید.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘