دانلود برنامه مک

دانلود برنامه ForkLift نسخه : 4.1.2 برای مک

نسخه : 4.1.2

نرم فزار ForkLift یکی از بهترین نرم افزار‌ها در زمینه مدیریت FTP می‌باشد. این نرم افزار به شما کمک خواهد کرد تا یک دسترسی بسیار آسان به FTP خود داشته باشید. ForkLift با موتور قدرتمند خود توانسته فایل‌ها را با سرعت بیش از ۴ برابر بر روی سرور آپلود کند. توربو شارژ این برنامه یکی از بخش‌های مهم است که به شما کمک می‌کند فایل‌های خود را با بیشترین پهنای باند ممکن آپلود کنید.

قابلیت‌های کلیدی نرم فزار ForkLift:
- پشتیبانی از FTP, SFTP, WebDAV, S3, iDisk, SMB, AFP, NIS
- همگام شدن با مرورگر‌ها (Safari, Chrome, Firefox)
- قابلیت ریموت کردن و ویرایش کردن فایل ها
- قابلیت آرشیو کردن
- پشتیبانی از FXP Copy
- پشتیبانی از Droplets
- دارای جستجو، فیلترگذاری و انتخاب نمودن فایل‌های درون سرور و کلاینت ها
- قابلیت تقسیم کردن فایل‌ها و میکس کردن آنها بر روی سرور جهت کارایی بهتر
- قابلیت تغییر نام گروهی
- دارای کیبورد مجازی
- قابلیت دیدن سریع فایل ها
- قابلیت لیست آپلود و دانلود فایل ها
- قابلیت دسترسی سریع اطلاعات فایل‌های آپلود شده بر روی سرور
- و…

اما وجه تمایز ForkLift نسبت به سایر نرم افزارهای مشابه در چیست؟
ForkLift نرم افزاری است که نسخه جدید آن برای سیتم عامل مکینتاش اخیرا از طرف Binarynights عرضه شده است. این نرم افزار یک وسیله قدرتمند برای مدیریت FTP می‌باشد. شما می‌توانید به راحتی با اتصال ریموت به سرعت در سراسر شبکه به مدیریت فایل‌های خود بپردازید. شما می‌توانید به راحتی در محیط کار آسان نرم افزار به تقسیم و ترکیب فایل‌های بزرگ با استانداردهای sfv یا crc بپردازید که باعث کارایی بهتر آن‌ها می‌شود. این نرم افزار دارای ویژگی است که می‌توانید به طور کامل نرم افزار‌هایی را که می‌خواهید حذف کند. این نرم افزار به طور کامل با مرورگر‌های محبوب مانند Safari, Chrome, Firefox و… همگام سازی شده است تا هنگام اجرای کارها با مشکل روبرو نشوید. شما می‌توانید ویرایش‌های مورد نظر خود را بر روی فیلد‌های ریموت اعمال کنید که نرم افزار این تغییرات را حفظ کرده و تغییرات را آپلود می‌کند. شما می‌توانید تنظیمات همگام سازی را در Synclet یا جایی در Dock یا دسکتاپ ذخیره کرده و هر زمان که بر روی آن کلیک کنید همگام سازی شروع شود. حال شما هم می‌توانید با استفاده از این نرم افزار فایل‌های خود را با بیشترین سرعت و پهنای باند ممکن بر روی سرور مورد نظر خود آپلود کنید.


  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

  • macOS 12 به بعد

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

استیو جابز (استیون پال جابز) بنیانگذار اپل
یک آی‌پاد، یک تلفن، یک ارتباط‌دهنده همراه اینترنت... اینها سه دستگاه جدا نیستند! و ما آن را آی‌فون می‌نامیم! امروز اپل قصد دارد تلفن را دوباره ابداع کند.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘