دانلود برنامه مک

دانلود برنامه Araxis Merge نسخه : 2024.6000 برای مک

نسخه : 2024.6000

Araxis Merge یک برنامه مقایسه / ادغام و همگام سازی پوشه بصری دو و سه طرفه است. از آن برای مقایسه، درک و ترکیب نسخه‌های مختلف کد منبع، صفحات وب و سایر فایل های متنی یا حتی متنی که توسط برنامه دیگر (مانند صفحات یا مایکروسافت ورد) کپی شده و چسبیده است، استفاده کنید. با Time Machine ادغام می‌شود، بنابراین می‌توانید نسخه‌های قدیمی‌تر پرونده‌ها را مقایسه کنید.

Merge یک انتخاب قانع کننده برای توسعه دهندگان نرم افزار، وکلا، مدیران انتشار محصول، طراحان وب و سایر متخصصان است که با چندین نسخه تجدید نظر در پرونده‌های متنی، از جمله پرونده‌های ASCII ،MBCS و Unicode کار می‌کنند. ادغام با بسیاری از سیستم‌های کنترل نسخه (VC) و سیستم‌های مدیریت پیکربندی نرم افزار (SCM) (به عنوان مثال Subversion و Perforce) ادغام می‌شود که اجازه می‌دهد یک ابزار مقایسه / ادغام شخص ثالث مشخص شود.


  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

  • macOS10.12 به بعد
 

شما در حال استفاده از نسخه از مرورگر نسخه هستید.

هنوز نظری برای این مطلب ثبت نشده است، برای ارسال نظر لطفا وارد شوید..

استیو جابز (استیون پال جابز) بنیانگذار اپل
شما نمی‌توانید با نگاه به آینده نقاط را به هم وصل کنید؛ تنها می‌توانید آن‌ها را با نگاه به گذشته به هم وصل کنید. بنابراین باید به این اعتماد کنید که نقاط به نحوی در آینده شما به هم متصل خواهند شد. باید به چیزی اعتماد کنید - نیروی درونی‌تان، سرنوشت، زندگی، کارما، هر چیزی. این رویکرد هیچ‌وقت من را ترک نکرده است، و در زندگی‌ام تمام تفاوت را ایجاد کرده است.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
F+⌘