سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود نرم افزار Adobe XD

نسخه : 20.0.12
5 از 1 نظر

Adobe Experience Design CC نرم افزاری است که نسخه جدید آن برای سیستم عامل مکینتاش اخیرا از طرف شرکت Adobe عرضه شده است. طراحی و ساخت نمونه اولیه وب سایت‌ها و برنامه‌های تلفن همراه با این نرم افزار بسیار آسان و کار آمد است. Adobe Experience Design بهترین گزینه و راه حل برای طراحان UX است تا به بهترین نتیجه برسند.

در این نرم افزار طراحی بصری، نمونه سازی، wireframing و تست نسخه آزمایشی و ابتدایی به صورت XD ساخته شده است و تنها جایگزین همه ابزارهای موجود خواهد شد، بلکه یک برنامه سبک وزن و آسان برای استفاده طراحان رابط کاربری و تجربیات کاربر است که برای ایجاد و اتصال رابط‌ها با هم در وب، دسکتاپ و سیستم عامل‌های تلفن همراه مورد استفاده قرار می‌گیرد. تب طراحی و ابزارهای متن دارای ویژگی‌های ساده هست که برای طراحی‌های شما مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

در این نرم افزار تب نمونه اولیه برای پیش نمایش و اشتراک گذاری طراحی‌ها ساخته شده است. طرح‌های پایان یافته یا در حال پیشرفت می‌تواند به راحتی ا طریق لینک‌های عمومی اشتراک گذاری شود که قابلیت باز شدن بر روی تلفن‌های همراه را نیز دارد، این اشتراک گذاری باعث خواهد شد هر کسی طرح شما را بررسی کرده و نظر خود را بیان کند. این نرم افزار بعدها به گفته شرکت adobe بیشتر توسعه داده خواهد شد و یکی از این توسعه‌های وعده داده شده تولید خودکار Xcode Storyboards در iOS است ولی این نسخه همچنان از ویژگی‌های خوی برخوردار است.

قابلیت‌های نرم افزارAdobe Experience Design CC:

– بهترین راه حل برای طراحان UX

– به اختصار XD منتشر شده است

– برنامه سبک وزن و آسان برای استفاده طراحان رابط و تجربیات کاربری

– قابل استفاده برای ایجاد و اتصال رابط‌ها با هم در وب، دسکتاپ و سیستم عامل‌های تلفن همراه

– قابلیت اشتراک گذاری طرح‌ها با لینک‌های عمومی

– ویژگی ایجاد آسان و مدیریت متعاقب تکرار گروه به نام Repeat Grids


لیست تغییرات:

یادداشت های منتشر شده در دسترس نبودند


نیازمندی‌ها:

OS X 10.11

پردازنده 64 بیت 


اسکرین شات ها:

ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

تیم کوک
اجازه بدهید شادی و خوشحالی در طول مسیر با شما همراه باشد، نه در هنگام رسیدن به یک هدف یا مقصد دور.
SPACE^