سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود نرم افزار ACDSee Photo Studio برای مک

نسخه : 9.0.2673

با پشتیبانی RAW برای بیش از 450 مدل دوربین.

ACDSee Photo Studio  به عنوان منبع عکاسی دیجیتالی شما از موقعیت مناسبی برخوردار است. از انعطاف پذیری و کنترل دسترسی فوری، بدون واردات به تصاویر خود، پیشرفت‌های پردازش حرفه‌ای و ابزارهای سازمانی کافی.

تصاویر RAW خود را از داده‌های حسگر خشن گرفته تا هنر دیجیتالی چشم نواز با موتور پردازشگر RAW قدرتمند ACDSee Photo Studio بگیرید. با پشتیبانی از RAW داخلی، شما این حق را دارید که به صورت پارامتر درست قرار گرفتن در معرض، وضوح، روشنایی، رنگ، نویز، جزئیات و موارد دیگر را تصحیح کنید.

قوانین گردش کار عکاسی خود را با ابزارهای گسترده برای حرکت، پیدا کردن، مرتب سازی و اشتراک گذاری تنظیم کنید. مرتب سازی بر اساس تاریخ، رتبه بندی تصاویر برای پیگیری بهترین کار خود، و طبقه بندی‌ها و کلمات کلیدی را با استفاده از روشی که برای شما مفید است تنظیم کنید. مجموعه خود را سازماندهی کنید، برای صرفه جویی در فضای، مشاهده و ویرایش اطلاعات EXIF ​​و IPTC، نسخه‌های تکراری پیدا کنید و فوق داده خود را جاسازی کنید. برای پردازش بیشتر با برچسب‌های رنگی قابل تنظیم و برچسب‌های تصویری، تصاویر مجزا را شناسایی کنید.


  • لیست تغییرات ارائه نشده است.

  • macOS 10.15 به بعد
 

ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

استیو جابز (استیون پال جابز)
اینکه ثروتمندترین فرد قبرستان باشم برای من اهمیتی ندارد. اینکه شب ها قبل از رفتن به تخت خواب، بدانم که امروز کار خارق العاده ای انجام داده ام، این چیزی است که برای من ارزشمند است.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
SPACE^