سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود نرم افزار Faux Pas

نسخه : 1.7.2
0 از 0 نظر

Faux Pas  یک دیباگر حرفه ای برای XCode برنامه ای است که به پروژه Xcode دستگاه iOS و مک شما رسیدگی می نماید و به هنگام رخ دادن باگ ها به شما هشدار می دهد، همانند مسائل نگهداشت پذیری.

 

کاری که Clang Static Analyzer با کد شما انجام می دهد را، Faux Pas  با کل پروژه Xcode شما انجام می دهد. این برنامه تنها به کد شما نگاه نمی کند، بلکه تمامی عناصر پروژه ی Xcode شما را با هم رسیدگی می نماید. این کار باعث پیدا کردن کلاس های جدیدی از مسائل بالغوه می شود.

 

رفع باگ های پنهان

قواعدی این چنین به شما در مسائلی که در پروژه های شما قرار دارد هشدار می دهد که به عنوان باگ بعد ها باز نمود شوند.

 

پیدا کردن مشکلات فایل منبع

ایا شما مطمئن هستید که اشتپاه چاپی یا ماشینی در در مبحث file name نداشته اید؟ ایا به یاد دارید که تمامی کد های مربوط را به هنگامی اسم فایل ها را تغییر دادید بروز رسانی کنید؟ ایا تمام فایل های منبع را که استفاده نشده اند را منتقل کردید؟ Faux Pas با ۱۲ قاعده متفاوت که مربوط به مصرف فایل های منبعی میشوند پدیدار می شود.

 

پیدا کردن مشکلات کنترل نسخه

ایا پروژه شما دارای مرجعی می باشد که بیرون از کنترل نسخه root میباشد؟ یا فایلی که توسط VCS به مشکل بر می خورد؟ Faux Pas با ۴ قاعده متفاوت به سراغ مشکلات نسخه منترل می اید.

 

اجرای سبک کدنویسی

ایا میخواهید از کاربرد dot syntax در هر زمان که نیاز داشتید استفاده نمایید؟ در مورد حالات و لیترال های NSNumber چطور؟ Faux Pas با ۱۲ قاعده متفاوت به کمک شما می اید تا بتوانید سبک های اضطراری را اجرا نمایید.

 

اراستن

قواعد را با استفاده از تگ ها انتخاب نمایید، قواعد منفرد را خارج نمایید. و امکانات عمومی و قاعده ویژه را بر قرار نمایید و در پیکربندی فایل های JSON قرار دهید.


لیست تغییرات:

نسخه 1.7.2:

  • Improved: Preliminary compatibility with Xcode 9. (Utilizing the open source Swift 4 Clang, due to Apple not having yet released the sources for their "Xcode 9" version of Clang.)
  • Fixed: Compilation errors for projects using C++ precompiled headers.
  • Fixed: Erroneous warnings about unsupported Xcode project formats.
  • Fixed: False positives for the "Assigning delegate property" rule in cases where a non-Objective-C-pointer property was named *Delegate. (Thanks to Stephen Ford Horne for reporting this.)
  • Fixed: False positives for the "Dynamic library install name" rule.
  • Fixed: False positives for the "Retain cycle in block API usage" rule in cases where typeof(self) is used. (issue #110)
  • Fixed: False positives for the "XIB User-defined runtime attribute mismatch" rule in cases where the runtime attribute type is image. (issue #115)

نیازمندی‌ها:

OS X 10.9 به بعد

پردازنده 64bit 

دانلود با لینک مستقیم
حجم: 54.42 مگابایت
ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

استیو جابز (استیون پال جابز)
من بر این باور هستم آنچه بیش از نیمی از کارآفرینان موفق را از غیر موفق ها جدا می نماید پشتکار خالص است.
SPACE^