سایت دانلود بازی و نرم افزار مک

دانلود نرم افزار Nova برای مک

نسخه : 9.6

Nova ویرایشگر کد بومی جدید برای مک می‌باشد که توسط  Panic ساخته شده است. Nova مملو از ویژگی‌هایی است که برای جریان‌های کاری مدرن، سریع و شیک ساخته شده است. همچنین دارای معماری برنامه‌های افزودنی (پلاگین) قوی است و میتوان آن را یک ویرایشگر قوی کد برای مک معرفی کرد.

ویرایشگر:
همه چیز با ویرایشگر متن درجه یک ما شروع می‌شود.
جدید، بسیار سریع و انعطاف‌پذیر است، با تمام ویژگی‌هایی که می‌خواهید: تکمیل خودکار هوشمند، مکان‌نماهای متعدد (مالتی کرسر)، نقشه کوچک، اسکرول ویرایشگر، جفت‌ها و براکت‌های برچسب، و راه‌های دیگر.

برای افراد کنجکاو، Nova از CoffeeScript، CSS، Diff، ERB، Haml، HTML، INI، JavaScript، JSON، JSX، Less، Lua، Markdown، Perl، PHP، Python، Ruby، Sass، SCSS، Smarty پشتیبانی داخلی دارد. ، SQL، TSX، TypeScript، XML و YAML.

همچنین بسیار قابل ارتقا است، با یک API قوی و یک مرورگر داخلی.

رابط کاربری:
زیباست. و تمیز. و سرگرم کننده.
می‌توانید Nova را دقیقاً همان‌طور که می‌خواهید جلوه دهید، مشابه  مک  خودتان! روشن، تاریک، سایبرپانک، این ویژگی بسته به شما دارد. بعلاوه، تم‌ها مانند CSS هستند و نوشتن آنها آسان است. Nova حتی می‌تواند به طور خودکار تم شما را هنگامی که مک شما از حالت روشن به حالت تاریک تغییر می‌دهد، تغییر دهد.

گردش کار:
Nova فقط به شما در کدنویسی کمک نمی‌کند. به اجرای کد شما کمک می‌کند.
یکی از ویژگی های قدرتمند Nova این است که، شما به راحتی می‌توانید وظایف ساخت و اجرا را برای پروژه‌های خود ایجاد کنید. آنها اسکریپت‌های سفارشی هستند که می‌توانند در هر زمان با دکمه‌های نوار ابزار یا میانبرهای صفحه کلید فعال شوند.

تصور کنید محتوا بسازید و با یک کلیک یک دکمه مشاهده کنید که Nova سرور محلی شما را روشن می‌کند، URL مناسب را می‌گیرد و یک مرورگر را فوراً برای شما باز می‌کند. فقط به زمانی که صرفه جویی می‌کنید فکر کنید.

Nova از وظایف جداگانه Build، Run و Clean پشتیبانی می‌کند. در هنگام اجرا می‌تواند گزارشی را باز کند. و اسکریپت‌ها را می‌توان به زبان‌های مختلف نوشت.

در آخر Nova یک IDE فوق العاده برای Mac است که برای امتحان کردن آن ارزش تست کدنویسی را حداقل برای یک پروژه را دارد!


  • macOS Ventura: Resolved a potential crash when clicking the filter button in the search sidebar

  • macOS 10.14.4 به بعد

ثبت نظر جدید

هنوز نظری برای این نسخه از نرم افزار ثبت نشده است، اولین نفری باشید که نظر ارسال میکند.

تیم کوک
زندگی خود را وارد حاشیه نکنید. دنیا به حضور پررنگ شما احتیاج دارد.

برنامه‌ها

بازی‌ها

آموزش‌ها

اخبار
SPACE^